Купити в Україні всі види жалюзі від компанії Svetloff з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

У Компанії “Svetloff” ви можете купити, замовити горизонтальні, вертикальні жалюзі, рулонні штори (тканинні ролети) на пластикові вікна, жалюзі Венус, тканинні ролети День-Ніч (Зебра),
а також дізнатися ціни в наступних 19-і містах України:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кропивницький, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів.
Саме номери телефонів для вашого міста ви можете подивитися в розділі контакти.

У всіх наведених вище містах Ви можете купити всі види жалюзі від компанії Svetloff з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром, при цьому виїзд нашого замірника безкоштовний і ні до чого вас не зобов’язує. Замірник привозить з собою зразки всіх тканин і матеріалів. Після приїзду замірника наш менеджер обов’язково зателефонує вам і озвучить вартість і комплектацію вашого замовлення.

Для того щоб купити жалюзі на вікна від виробника купити, замовити в УкраїніУкраине, рулонні штори (тканинні ролети), зовсім необов’язково виходити з дому, кудись їхати і стояти в ненависних пробках. Для цього вам достатньо всього лише подзвонити нам
Якщо ж вам дзвонити нам незручно або ви нам не додзвонилися, або якщо ви зайшли на наш сайт в той час, коли наш офіс не працює (наш офіс працює понед.-п`ятн. з 8.00-20.00, суб. і неділях з 8.00- 20.00), ви можете залишити заявку і ми самі вам передзвонимо в найкоротший термін.

Можливі способи оплати замовлення :
• готівковий з передоплатою і без (для невеликих замовлень)
• безготівковий на платника єдиного податку 2-ї групи
• безготівковий на платника ПДВ

На всі замовлені у нас жалюзі, тканинні ролети і рулонні штори поширюється гарантія 1 рік, за умови того, що ви замовили вироби з нашої установкою. У разі замовлення без нашої установки, гарантія не поширюється (при отриманні вироби вам самим необхідно перевірити його цілісність і комплектацію)

Ми завжди намагаємося встановити замовлені у нас вироби якомога раніше. Термін виконання замовлення – від моменту запуску виробів в роботу до їх установки становить в середньому від 3-х днів до двох тижнів, в залежності від завантаженості виробництва, графіка установок, а також наявності обраних вами матеріалів на складі.

Якщо ж ви хочете максимально заощадити і готові взяти на себе відповідальність за правильні заміри виробів, готові витратити час на розпакування і установку виробів самостійно, ви можете в такому випадку порівняно недорого купити і замовити онлайн в нашому інтернет-магазині жалюзі і тканинні ролети (рулонні штори) без виїзду нашого замірника, просто повідомивши нашому менеджеру розміри і конфігурацію ваших виробів (ширина, висота, тип вироба, спосіб відкривання, наявність фіксацій). Повідомити розміри виробів ви можете, написавши нам на пошту svetloff.in.ua@gmail.com або по телефону. У цьому випадку від вас необхідна 100% передоплата на карту ПриватБанку або на безнальний рахунок, виставлений нами.
Ваше замовлення ви зможете отримати приблизно через 3-5 днів на відділенні Нової Пошти. Вартість доставки варіюється в залежності від обсягу і маси замовлених вами виробів. Для відносно невеликих замовлень вартість доставки складе приблизно 50-100 грн.

Каталог тканин 127мм для вертикальних жалюзі

Каталог тканин 89мм для вертикальних жалюзі

Каталог тканин для тканинних ролет (рулонних штор)

Каталог тканин для тканинних ролет День-Ніч

Каталог вибору кольору для горизонтальних жалюзі (стандарт і Венус)

Більше фото наших робіт по установці жалюзі і тканинних ролет (рулонних штор) см. За такими адресами:

Фото наших робіт – горизонтальні жалюзі

Фото наших робіт – горизонтальні жалюзі Венус

Фото наших робіт – вертикальні жалюзі

Фото наших робіт – рулонні штори (тканинні ролети)