Дерев’яні горизонтальні жалюзі (жалюзі з натурального дерева) – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним виміром

Виклик замірника

Дерев'яні горизонтальні жалюзі у вітальні

У Компанії “Svetloff” ви можете купити, замовити горизонтальні дерев’яні жалюзі на вікна, а також довідатися про ціни на горизонтальні жалюзі з дерева у наступних містах України:
Вінниця, Дніпро , Житомир, Запоріжжя, Київ , Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса , Полтава, Харків , Херсон, Черкаси, Чернігів.
Конкретно номери телефонів для вашого міста ви можете подивитися в розділі контакти.

Дерев’яні жалюзі – частинка природи в інтер’єрі приміщення

Мабуть, дерево – один з найулюбленіших людиною матеріалів для предметів інтер’єру!
У дитинстві ми любили гратися дерев’яними кубиками, іграшками, а також можливо каталися на дерев’яному коні-гойдалці. І ось ми виросли, і в дорослому житті також цінуємо дерев’яні речі, дерев’яні меблі з різних сортів дерева. Вважається, якщо в салоні автомобіля є дерев’яні вставки, то це ознака “люксової” машини.
Можливо, любов до дерева успадкована нами від наших предків, які жили на деревах, і для яких дерево було їх основним житлом. Можливо тому, чим більше дерев’яних речей нас оточують, тим впевненіше і захищеніше ми себе почуваємо, дерево надає нам якесь відчуття безтурботності.

Матеріал для горизонтальних дерев’яних жалюзі

Звичайно, дерево до дерева не приходить – то, яким буде дерев’яний виріб, залежить від матеріалу дерева і ступеня його обробки. Виріб з неправильно обробленого дерева недовговічне, гниє, розбухає і втрачає свій первісний вигляд.
Горизонтальні жалюзі від компанії “Svetloff” виготовлені з високоякісного дерева різних порід. Дерев’яні ламелі для горизонтальних жалюзі компанії “Svetloff” обробляються спеціальним лакофарбовим покриттям, завдяки якому жалюзі не вигоряють, не скручуються, не схильні до гниття і зберігають свій первісний вигляд багато років.

Інтер'єр з використанням дерев'яних горизонтальних жалюзі

Чим конструкція дерев’яних жалюзі відрізняється від звичайних пластикових і алюмінієвих?

Конструктивно, дерев’яні жалюзі нічим не відрізняються від звичайних алюмінієвих і пластикових. Матеріал карниза дерев’яних жалюзі такою, як і в звичайних (тобто алюміній). Колір карнизу підбирається під відповідний матеріал дерев’яних ламелей. Управління в них відбувається точно так же – за допомогою шнура піднімаються ламелі, а за допомогою тростини змінюється кут проникнення світла. Єдина відмінність полягає в матеріалі ламелей.

Горизонтальні дерев'яні жалюзі на кухні

Яких видів бувають ламелі для дерев’яних жалюзі?

Ламелі для дерев’яних жалюзі від компанії “Svetloff” ви можете обрати в 2-х варіантах: 25 і 50 мм по ширині. Жалюзі з ламелі 50 мм мають більш жорстке полотно.

Як встановлюються дерев’яні жалюзі?

Принципи установки дерев’яних жалюзі такі ж, як і для звичайних горизонтальних.
Завдяки тому, що ламелі в дерев’яних жалюзі жорсткі, на відміну від м’яких ламелей в звичайних жалюзі, дерев’яні жалюзі все частіше ставляться на весь віконний отвір, а не на кожен склопакет окремо.

Горизонтальні дерев'яні жалюзі в офісному приміщенні

Вважається, що якщо ви збираєтеся замовляти дерев’яні жалюзі на весь віконний отвір, а не на кожен склопакет окремо, то в такому випадку буде більш доречна ламель 50 мм завдяки тому, що вона значно жорсткіше.

Яких кольорів і відтінків можуть бути дерев’яні жалюзі?

Дерев’яні жалюзі виготовляються не з одного якогось стандартного варіанту дерева. У компанії “Svetloff” ви можете вибрати шість різних варіантів матеріалу ламелі на ваш смак: 3 варіанти дерева для ламелі 25 мм і 3 варіанти – для 50 мм. Фото матеріалів для дерев’яних жалюзі ви можете побачити тут:
(на стандартному екрані монітора розміри ламелей, які ви бачите, по висоті близькі до оригіналу, тобто 25мм і 50мм відповідно)

Каталог матеріалів для дерев’яних жалюзі

Зразки дерев’яних горизонтальних жалюзі ламель 25 мм

01.jpg
02.jpg
03.jpg
10
11.jpg
12_0.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg


Зразки дерев’яних горизонтальних жалюзі ламель 50 мм

04.jpg
05.jpg
06.jpg
17
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23
33.jpg
34.jpg
35.jpg
36.jpg
37.jpg
38
39.jpg
40.jpg
41.jpg

Як розраховується вартість дерев’яних жалюзі?

Вартість дерев’яних горизонтальних жалюзі час від часу змінюється (залежить від валютних коливань), тому просимо уточнювати ціну на дерев’яні жалюзі у нашого менеджера.

Щоб купити, замовити горизонтальні, вертикальні жалюзі, рулонні штори і тканинні ролети День-Ніч з доставкою і установкою,
довідатися про ціни на всі види жалюзі і тканинних ролет,
викликати майстра-замірника із зразками всіх кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони (виберіть ваше місто):