Жалюзі в Черкасах – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Черкасах,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Черкасах:


Горизонтальні жалюзі у Черкасах – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Черкасах – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Черкасах – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) в Черкасах – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Черкасах – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Черкасах наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,< br>• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі для черкаських квартир

Рулонні штори відкритого типу на вікні спальні

Як обрати жалюзі для квартири? Цим питанням задаються всі, хто закінчив ремонт або хоче трохи освіжити інтер’єр. Зупинити свій вибір можна на будь-якому з видів віконних сонцезахисних систем, і кожен стане не тільки прикрасою кімнати, але і хорошим рішенням для захисту від світла та перегляду зовні. У квартири Черкас підійдуть горизонтальні жалюзі як стандартної системи, так і касетного типу (Ізолайт, він же Венус). Також отвори можна прикрасити рулонними жалюзі (рулонними шторами): вибір відтінків задовольнить навіть найвибагливішого естета. Або ж подивитися римську штору, яка максимально близька до тканинного віконного декору і затишок забезпечить на всі сто.

Жалюзі на вікна приватного будинку

Вертикальні жалюзі на весь отвір вікна приватного будинку

Приватний будинок вимагає жалюзі, які б одночасно справлялися з декількома завданнями. По-перше, захищали від цікавих поглядів, що проникають зовні, по-друге, могли управляти потоками світла, по-третє, створювали атмосферу комфорту. Найбільш затишними вважаються рулонні і римські штори, особливо ті, чиї полотна виготовлені з тканини. Горизонтальні системи (стандартні і Ізолайт) більш практичні. Вертикальні жалюзі поєднали в собі і естетику, і практичність. На якому виді сонцезахисних віконних систем зупинити свій вибір, залежить тільки від ваших уподобань і особливостей інтер’єру.

Офісні жалюзі у Черкасах

Вертикальні жалюзі на вікнах в офісі з високою стелею

Від комфорту в офісі залежить продуктивність роботи. Але якщо сонце цілий день гріє приміщення, це спричиняє дискомфорт навіть взимку. Вихід – сонцезахисні системи.
Як правило, на вікна офісів у Черкасах монтують горизонтальні жалюзі. Вони найбільш прості і практичні, притому вибір відтінків ламелей дуже широкий. Також оптимальне рішення для офісів – вертикальні жалюзі. Вони більш затишні, ніж перший варіант, і є хорошою перешкодою для сонячного світла. У творчий офіс однаково вдало підійдуть римські або рулонні штори. А більше подробиць про вибір жалюзі в офіс можна дізнатися, клікнувши на посилання.

Римські штори-жалюзі на вікна

Римські штори на пластикові вікна

Серед сучасних сонцезахисних систем римські штори (їх ще називають римськими жалюзі) виглядають найбільш затишно. Конструкція така, що в піднятому вигляді полотно лягає м’якими складками. А тому цей різновид ближче по дизайну до тканинних фіранок, ніж до жалюзі (а ось система управління як раз від них). Однак по функціональності римська штора не поступається жалюзі: все так само добре створює потрібний рівень освітлення і захищає від цікавих очей.
Римські штори з нашого каталогу досить різноманітні по тканинам і дизайну. Дізнатися, що ми пропонуємо, можете подивившись цей текст.

Жалюзі на балкон і лоджію у Черкасах

Горизонтальні жалюзі на лоджії в черкаській квартирі

Навіть невеликий балкон або лоджія при грамотному підході до облаштування може перетворитися в затишне місце для ранкової кави, занять спортом або вечірнього чаювання. Однак ці приміщення найбільш схильні до перегляду з вулиці і з вікон сусідніх будинків. І щоб сховатися від цікавих поглядів, а заодно від сонця, достатньо повісити жалюзі.
Який варіант обрати, залежить від особливостей приміщення і переваг господаря квартири з балконом. На невеликі вікна крихітного балкона краще встановити мінімалістичні жалюзі Венус або компактні рулонні штори. А на панорамному вікні шикарно виглядають вертикальні жалюзі.

Жалюзі на кухонні вікна

Горизонтальні жалюзі Венус золотого кольору на кухонному вікні

Яке місце в будинку однаково пропорційно використовується для відпочинку і роботи? Правильно, кухня. Тут готують їжу, тут же збираються за столом. Чи не тому кухня вважається серцем будинку? А для серця будинку важливий затишок. Створює затишок, правильне освітлення – м’яке, приємне, комфортне. Із завданням в рази краще, ніж штора, справляються жалюзі. Тим більше що вони набагато практичніше. А лінійка дизайнів просто вражає: на кухню підійдуть не тільки скромні горизонтальні системи, але і вертикальні, і рулонні штори.

Жалюзі від яскравого сонця (Blackout)

Повний захист від яскравих променів сонця

Яскраве сонце у вікнах – справжня мука. Особливо, якщо в будинку дитина, або робота в нічну зміну і відпочинок вдень, або ж просто бажання відпочити у вихідні за переглядом улюбленого серіалу. В такому випадку необхідно підбирати сонцезахисні системи максимально ефективні: з функцією повного затемнення. Рулонні штори і римські штори з полотнами блекаут підійдуть оптимально. Особливість полотна в наявності прогумованого шару з боку вулиці, який відбиває тепло і світло. А ось з боку приміщення такі полотна не поступаються по дизайну звичайним римським або рулонним шторам.

Тканинні жалюзі для вікон Черкас

Світло-зелені тканинні ролети в черкаській квартирі

Відмовитися від звичного тканинного декору на вікнах буває непросто. Ще б пак, адже тканина створює затишок як ніщо інше, і до віконного текстилю вже всі звикли. Але якщо є бажання поміняти штори на щось більш сучасне, рішення – тканинні жалюзі. Вибрати варіант в свій будинок або на вікна офісу можна з трьох різновидів: вертикальних жалюзі, римських або рулонних штор. Які є варіанти дизайнів і в чому особливості кожного виду, дізнаєтеся зістатті .

Жалюзі Венус (Ізолайт) для черкаських пластикових вікон

Горизонтальні жалюзі Венус білого кольору

Вид сонцезахисних систем, розроблених спеціально під металопластикові вікна – жалюзі Венус (Ізолайт) . Це касетна конструкція з плоским карнизом, а ламелі до вікна прилягають більш щільно, ніж в стандартних горизонтальних жалюзі. І за рахунок мінімалізму конструкції, і за рахунок білого кольору вони створюють з вікном єдине ціле, при тому не втрачаючи в функціоналі. Такі жалюзі добре підходять для приміщень, які потребують частих прибирань. А простота підштовхує до того, щоб скомпонувати їх з тканинними драпіровками – тюлем або гардинами.

Тканинні ролети (рулонні штори) День-Ніч

Рулонні штори Зебра світло-сірого кольору

На вікнах черкаських будинків і квартир сьогодні можна зустріти дуже оригінальний різновид сонцезахисних систем. Йдеться про рулонних шторах День-Ніч (їх ще називають Зебра). Особливість полотен в чергуванні смуг тканини – щільних з прозорими. Виставивши щільні смуги таким чином, щоб вони створили єдине полотно, можна створити практично повне затінення, а чергування щільних і прозорих смуг м’яко розсіює світло.

Білі жалюзі для черкаських вікон

Білі стандартні горизонтальні жалюзі

Білий колір декору для вікон вже традиційний – так і було з тюлем і гардинами. Сучасні жалюзі білого кольору створюють з вікнами гармонійний дует. А сам колір візуально розширює отвір, додає більше простору в саме приміщення. У білому кольорі традиційно вибирають горизонтальні жалюзі – касетні або стандартні. Особливо велично виглядають вертикальні жалюзі з білими ламелями. А римська штора з білого полотна дуже нагадують затишну фіранку.
І вибір жалюзі білого кольору буде особливо вдалим, якщо їх скомпонувати з предметами інтер’єру в такому ж кольорі, скажімо, килимом на підлозі, плафонами люстри або рамою картини на стіні.

Жалюзі з натуральних матеріалів

Дерев'яні жалюзі на вікні робочого кабінету

Натуральні матеріали в інтер’єрі завжди мали високий попит. Вони актуальні і сьогодні, незважаючи на достаток штучних матеріалів. Одна з різновидів жалюзі – з дерев’яними ламелями. Виглядають вони дуже статусно і дорого, особливо на дерев’яному лакованому вікні.
Жалюзі рулонного типу з полотнами з льону та бавовни теж зможуть здивувати. Грубувата текстура видає походження тканини і виглядає дорого, як і в випадку з деревом.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Черкасах ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Черкасах ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори у Черкасах

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):


Всі ціни на жалюзі у Черкасах >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Черкасах,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Черкасах: