Жалюзі в Чернігові – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Чернігові,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Чернігові:


Горизонтальні жалюзі у Чернигові – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Чернигові – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Чернігові – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Чернігові – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Чернігові – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Чернігові наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,< br>• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі в квартири жителів Чернігова

горизонтальні жалюзі на вікнах чернігівської квартири

Коли квартира вже облаштована, залишається останній штрих – віконні сонцезахисні системи. Так, тканинний декор – це звично і красиво. Але він не завжди рятує від сонячних променів. І одна справа постійно ховатися від палючих променів за щільними гардинами, а зовсім інша – мати можливість регулювати освітлення під свої потреби за допомогою жалюзі.
Жалюзі для чернігівської квартири вибирають абсолютно різні. Зазвичай свій вибір зупиняють на більш затишних варіантах – рулонній шторі (у тому числі День-Ніч), римській шторі або вертикальних конструкціях. Але горизонтальні жалюзі також непогано виглядають на вікнах квартири, причому не тільки на кухні. Адже палітра відтінків ламелей дуже широка (в цьому можете переконатися самі), і обравши колір, який буде гармоніювати з інтер’єром, ви будете здивовані естетикою горизонтальних жалюзі.

Жалюзі у приватний будинок

рулонні штори blackout в спальні приватного будинку

Особливість приватного будинку змушує замислюватися про те, щоб закрити приміщення від перегляду з вулиці або сусідського подвір’я. Тому жалюзі тут просто незамінні. Управлятися з ними набагато легше, ніж зі шторами, та й виглядають вони в сучасних інтер’єрах цілком доречно. І не треба думати, що жалюзі для приватних будинків у Чернігові це незатишно. Ми пропонуємо широкий асортимент сонцезахисних систем, які нічим не гірше тканинних віконних драпіровок. Це і вертикальні тканинні жалюзі (ширина ламелей 89 і 127 мм), і рулонні штори, і системи з полотнами блекаут (створюють повне затемнення), і римські штори. І кожен з них (навіть горизонтальні жалюзі системи Ізолайт) відмінно можуть бути доповнені шторою або тюлем в разі, якщо не зможете відмовитися від звичайного віконного декору.

Жалюзі для чернігівських офісних працівників

двоколірні тканинні ролети на вікнах чернігівського офісу

Офісне життя – насичене і складне. І для продуктивності серед інших умов важливо створити комфортну обстановку. І куди ж в офісі без жалюзі? Зазвичай на вікнах зустрічаються вертикальні жалюзі (127 і 89 мм), горизонтальні системи (ми пропонуємо горизонтальні жалюзі з ламелью 25 і 16 мм) або горизонтальні жалюзі системи Ізолайт (компактні жалюзі для металопластикових вікон). Але сучасні офіси Чернігова цим не обмежуються. На їх вікнах можна нерідко зустріти і рулонні штори (тканинні ролети) і навіть римські штори.

Римські штори-жалюзі у Чернігові

римські штори на пластикові вікна

Сучасна римська штора зберегла в собі деякі риси прообразу – віконних драпіровок античного світу. Тільки сьогодні така штора більш досконала. Її фішка – м’які складки, які утворюються, якщо полотно підняти. Чим вище піднімаєте полотно, тим більше утворюється складок.
Римська штора – одна з найзатишніших сонцезахисних віконних систем сучасності. Її місце на вікнах спалень, дитячих кімнат, віталень і навіть офісів.
Як вибрати римські штори (римські жалюзі) у Чернігові, можна прочитати за посиланням.

Жалюзі на балкон і лоджію

горизонтальні жалюзі стандарт золотого кольору на балконі Чернігова

Лоджії і балкони – найвідкритіші сонцю приміщення. І якщо вони закривають від сонця кімнати, які за ними, то їх самих можуть захистити тільки жалюзі.
У Чернігові жалюзі на балкон або лоджію обирають, спираючись на практичність: вони не повинні вигоряти. Саме такі – вертикальні жалюзі (ширина ламелі 127 і 89 мм): матеріал не схильний до вигоряння і накопичення пилу. Горизонтальні жалюзі також відмінний варіант для балкона, і не тільки звичні білі, але і з кольоровими ламелями. Більш того, на балкон чи лоджію підійдуть рулонні штори з тканиною блекаут. Крім того, що вони створять повне затемнення, так ще й добре відіб’ють сонячні промені. А на вигляд вони нічим не відрізняються від звичайної рулонної штори: такі ж естетичні та сучасні.

Жалюзі для кухні

жалюзі венус в тон кухонного інтер'єру

Кухня – одна з найзатишніших кімнат. При тому, домашня робота зосереджена саме тут. А тому важливо вибрати правильний віконний декор, особливо, якщо приміщення виходить на сонячну сторону. Для кухні оптимальний варіант жалюзі – практичний. Під це поняття підпадають горизонтальні жалюзі (і стандарт, і Ізолайт ). Але на кухонних вікнах Чернігова доречні також і інші види жалюзі, скажімо, вертикальні конструкції або рулонні штори.

Жалюзі Blackout від яскравого світла сонця

жалюзі з максимальним захистом від сонця

Захиститися від яскравого сонця можна, закривши вікно щільною шторою. Але вона не так рятує, як жалюзі з полотнами блекаут. Ці полотна затримують практично до 100% сонячних променів, тим самим створюючи суцільну темряву. Чим не вирішення для денного сну, перегляду фільму або презентації? І не потрібно турбуватися про їх естетику: полотна хоч і прогумовані, але дизайни їх дуже різноманітні.

Тканинні жалюзі для вікон Чернігова

тканинні ролети відкритого типу салатового кольору

Тканина і вікно – тандем, перевірений часом. І сьогодні тканини використовуються навіть у виробництві жалюзі. Рішення вийшло ефективне і естетичне. Тканинні жалюзі на вікнах Чернігова вже не рідкість. Вони знайшли своє місце як в квартирах і приватних будинках, так і в самих різних установах, починаючи від офісів і закінчуючи салонами краси. Конструкцій є кілька: вертикальні системи, рулонні штори, жалюзі День-ніч (з «смугастими» полотнами).

Жалюзі Venus на пластикові вікна Чернігова

жалюзі venus на численних віконних стулках чернігівського балкона

Спеціальна розробка для металопластикових вікон – жалюзі Венус (відомі також як Ізолайт, Ізотра). Це більш досконала і функціональна форма горизонтальних жалюзі. У них плоский карниз і вони дуже близько розташовуються до склопакету. А в тандемі з вікном виглядають як єдине ціле. Жалюзі Венус підійдуть для приміщень, де потрібні часті прибирання.
Про особливості та переваги можете більше дізнатися з цього тексту .

Тканинні ролети (рулонні штори) День-Ніч

рулонні штори зебра світло-коричневого кольору

Нерідко на вікнах житлових будинків і квартир можна зустріти абсолютно приголомшливі жалюзі. Їх полотна складаються з прозорих і щільних смуг тканини, які чергуються. Здогадалися, про що мова? Звичайно ж, про рулонні штори День-ніч або Зебра.
Такі віконні сонцезахисні системи кардинально відрізняються від жалюзі в їх звичайному розумінні. Однак з керуванням світловими потоками вони справляються відмінно. Варто тільки потягнути полотно таким чином, щоб щільні смуги створили єдине полотно – і в кімнаті темно, трохи зрушити – і м’яке освітлення наповнює кімнату.

Жалюзі для захисту від сторонніх очей

жалюзі блекаут з максимальним захистом від сторонніх очей

Одна з функцій жалюзі – захист від сторонніх очей. І будь-який з видів з нашого каталогу з цим завданням справляється чудово: і горизонтальні жалюзі будь-якого типу (стандартні і Ізолайт), і вертикальні, і рулонні штори, і римські штори, горизонтальні дерев’яні жалюзі. Більш того, повернути ламелі або опустити полотна можна таким чином, щоб в приміщенні було достатньо світла, але цікаві погляди з вулиці не проникли в ваш будинок.

Жалюзі, які миються, на вікна Чернігова

стандартні горизонтальні жалюзі, які миються, білого кольору

У приміщення, де ніяк не обійтися без частих прибирань, потрібні жалюзі, які було б легко мити, але без шкоди зовнішньому вигляду. І в списку таких приміщень не тільки кухня або ванна кімната приватного будинку. Медичні установи, лабораторії, шкільні установи теж потрапляють в цей список. І якщо мова зайшла про практичність, краще рішення, ніж горизонтальні жалюзі, годі й шукати. Їх дуже просто мити (головне, не перестаратися з абразивними засобами), вони швидко сохнуть і волога їм не шкодить. А різноманітність дизайнів дозволить вибрати найбільш естетичний варіант.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Чернігові ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Чернігові ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори у Чернігові

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):


Всі ціни на жалюзі у Чернігові >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Чернігові,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Чернігові: