Жалюзі у Дніпрі – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Дніпрі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Дніпрі:


Горизонтальні жалюзі у Дніпрі – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Дніпрі – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Дніпрі – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Дніпрі – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Дніпрі – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>

Види жалюзі у Дніпрі

Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Дніпрі такі сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,
• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, яка зовсім не пропускає світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому та ланцюжковому механізмі.

Наш досвідчений майстер-замірник Володимир (стаж роботи по установці сонцезахисних виробів понад 7 років) безкоштовно приїде до вас на об’єкт у Дніпрі і візьме з собою всі зразки матеріалів для горизонтальних, вертикальних жалюзі, рулонних і римських штор, прорахує вартість на місці за вашим розмірами.

Деякі з причин чому варто обрати саме нашу компанію:

– якщо Ви маєте намір оплатити замовлення готівкою, то в такому випадку передоплату вносити не потрібно не залежно від суми замовлення.

Виняток робиться лише для замовлень, заміри яких Ви робите самостійно без виїзду нашого замірника.
В такому випадку ми змушені просити 100% передоплату, після чого замовлення виготовляється і відправляється Новою поштою на зручне для вас відділення (виробництво знаходиться не у Дніпрі, відповідно забрати вироби самовивозом можна тільки на Новій Пошті, сплативши вартість відправки по тарифам Нової Пошти в залежності від розмірів і ваги виробів).

Післяплатою ми не відправляємо через те, що вироби виготовляються конкретно за вашими розмірами і у разі, якщо Ви передумаєте їх забирати, вони виявляться незатребуваними для інших покупців через те, що забарвлення і розміри обрані виключно під ваші бажання і потреби.

– Ви можете вибрати найбільш бажану для вас форму оплати: готівкою після установки монтажника, безготівковий переказ на рахунок платника ПДВ або єдиного податку 2-ї групи.

При безготівковій формі оплати на відміну від готівкової необхідно вносити повну (100%) передоплату за замовлення.

– зручна процедура замовлення (через інтернет, не залишаючи дому).

В принципі, пройшли ті часи, коли для замовлення багатьох товарів в т.ч. і жалюзі та штор обов’язково потрібно було кудись їхати, щось шукати і стояти в ненависних пробках й чергах. Технології рухаються вперед.

Процедура оформлення замовлення

Тепер, в т.ч. і завдяки розвитку інтернету, процедура покупки виробів і замовлення послуг стала більш приємною й комфортною.

Просто зв’яжіться з нами по телефону, по електронній пошті або за допомогою повідомлення з нашого сайту і наш представник-замірник зв’яжеться з вами і домовиться на зручний для вас час і день, коли Ви зможете зустрітися на об’єкті.

Замірник приїде абсолютно безкоштовно навіть у віддалені райони Дніпра і привезе з собою всі можливі тканини і зразки забарвлень завдяки чому Ви на місці зможете визначитися яку тканину, колір вибрати, а також якого саме виду сонцезахисну систему замовити.

– хоча наша компанія і починала свою діяльність з продажу жалюзі в Україні саме з Дніпра, ми прийняли рішення відмовитися від наймання дорогого демонстраційного залу, або як зараз часто модно говорити “шоу-руму” з просиджуючим там персоналом.

Завдяки скороченню таким чином непотрібних витрат, Ви можете замовляти вироби за розумними і прийнятними цінами.

– наш майстер Володимир вже більше 7-и років займається установкою жалюзі і сонцезахисних виробів у Дніпрі. Так що Ви можете бути абсолютно впевнені, що до вас приїде професіонал своєї справи, а не підробляючий студент, шабашник або гастарбайтер з середньої Азії.

– для вашої зручності ми відповідаємо на ваші дзвінки 7 днів на тиждень.

В які приміщення у Дніпрі замовляють жалюзі

Жалюзі, рулонні штори (тканинні ролети) і римські штори наші дніпровські клієнти замовляють на вікна в приміщення наступних об’єктів:

• офіси
• магазини, торгові точки
• кафе, ресторани
• відділення банків
• квартири (на кухню, в спальню, зал, дитячу, на балкон і лоджію)
• приватні будинки
• навчальні та дошкільні заклади (інститути, школи, дитячі садки)
• медичні установи (лікарні, поліклініки)
• салони краси, перукарні
• фітнес клуби, тренажерні зали
• інші бюджетні заклади (відділення, представництва та прийомні держорганів)

Жалюзі в дніпровські квартири

Горизонтальні жалюзі в передпокої

Вибирають на вікна дніпровських квартир найрізноманітніші жалюзі. І такого варіанту, який би не підійшов сюди, просто не існує.
Взяти найпростіші горизонтальні жалюзі. В першу чергу їх монтують на кухні, але знаходиться їм місце і в дитячій, і в спальні, і у вітальні. Все через їх дизайн: кольори ламелей дуже різноманітні.
Найоригінальнішими є жалюзі Зебра (День-Ніч). Їх полотна складаються з різних за щільністю смуг тканини – звідси і назва. У білому кольорі така штора виглядає просто чудово, але також є й інші кольори.
Рулонні жалюзі в квартирах впевнено замінюють штори. Ще б пак: вони більш практичні, притому функціональні і дуже красиві (є однотонні, є з візерунками).

Жалюзі для приватного будинку

Рулонні штори в спальній кімнаті

Що вибрати на вікна приватного будинку у Дніпрі, якщо від різноманіття жалюзі очі розбігаються? Зупинити свій вибір можна на рулонних або римських шторах. Вони максимально поєднують в собі естетику і практичність: полотна дуже красиві, притому просякнуті антистатиком.
Вибрати можна і жалюзі День-Ніч. Їх полотна складаються зі смуг, що додадуть родзинку інтер’єру. Крім того, ці системи можна доповнювати і тюлем і шторою.
Дерев’яні горизонтальні жалюзі знайдуть своє місце в робочому кабінеті, вітальні або спальні, і в будь-якому випадку виглядають дорого. Відтінки ламелей різні: спокійні світлі, насичені і навіть зелені.

Жалюзі для офісних працівників

Рулонні штори в офісі

Безсумнівно, Дніпро – один з лідерів серед міст України по діловій активності.
Здебільшого ділова активність Дніпра проявляється саме в межах офісних приміщень.
Але перешкодою до продуктивної роботи може стати яскраве сонце. Настирливі сонячні промені заважають комфортній роботі за екраном комп’ютерів.
В такому випадку прийдуть на допомогу жалюзі в різних варіаціях: горизонтальні, вертикальні, рулонні і римські штори.
Для несонячних сторін будівель жалюзі і штори захистять від сторонніх очей, які явно не допомагають сконцентруватися на роботі.
Також жалюзі і їх різновиди створять в офісі мінімальний необхідний затишок, інакше занадто “суворий” інтер’єр офісу сприятиме прискореному вигорянню на роботі.
Яку ж різновидів жалюзі вибрати для офісу у Дніпрі? Більш детально Ви можете ознайомитися у відповідній нашій статті.

Римські штори у Дніпрі

Римські штори у вітальні

Римські штори стають все більш популярним серед жителів Дніпра.
Найчастіше римські штори можна побачити в місцях, де затишок – це не пусте слово, зокрема в кафе, ресторанах, квартирах і приватних будинках.
В офісах римські штори, якщо і зустрічаються, то більшою мірою там, де немає необхідності в підтримці строгої ділової атмосфери.

Жалюзі на балкон і лоджію

Горизонтальні жалюзі на лоджії

Все частіше власники балконів і лоджій приходять до рішення про необхідність їх облаштування: утеплення та зовнішній і внутрішній обробці. Після цього вид голих вікон піднімає питання про їх декор.
Важкі громіздкі штори на балконах і лоджіях недоречні і є великими збирачами пилу.
З цієї причини найчастіше роблять вибір на користь жалюзі і їх різновидів.
Які жалюзі найбільше будуть доречні на балконах і лоджіях детальніше читайте в нашій статті.

Жалюзі на кухонні вікна Дніпра

Горизонтальні жалюзі на кухні

Найчастіше побачити жалюзі в квартирах Дніпра можна саме на кухонному вікні. Унаслідок практичності горизонтальних жалюзі в більшості випадків при виборі виду жалюзі на кухонне вікно роблять вибір саме на користь горизонтальних жалюзі.
Більш докладно про те які ще жалюзі можна вибрати на кухонне вікно читайте на відповідній нашій сторінці.

Жалюзі від яскравого сонця

Тканинні жалюзі Blackout повне затемнення

Якщо у Вас сонячна сторона будівлі і Ви розумієте, що звичайні штори будуть все-таки затінювати кімнату не так, як Вам хотілося б, то Вам допоможуть рулонні або римські штори з прогумованих тканин категорії Блекаут. Такі тканини зовсім не пропускають світло.

Жалюзі з тканини у Дніпрі

Тканинні жалюзі на пластиковому вікні

Жалюзі, які складаються з тканини, як правило більш затишно виглядають в інтер’єрі, в порівнянні з тими жалюзі, які виготовлені з інших матеріалів (з алюмінію, пластику, дерева).
Ви можете замовити у Дніпрі такі тканинні жалюзі : вертикальні, рулонні (в т.ч. і День-Ніч), римські штори.

Жалюзі Венус для дніпровських пластикових вікон

Горизонтальні жалюзі на лоджії

Ви чули про касетні жалюзі Венус? Якщо ні, то саме час дізнатися про них більше. А якщо в загальних рисах, то це самі компактні і сучасні з горизонтальних жалюзі. В них карниз дуже акуратний і плоский, а вся система максимально близько розташована до склопакету. Є варіант «повне затінення»: особливість в тому, що отвори під ліску і шнур при розгорнутих ламелях ховаються за ними, і світло не проникає в кімнату.

Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Рулонні штори День-Ніч (Зебра) на вікні балкона

Трохи незвичайного в інтер’єр додати не завадить. І зупинити свій вибір на такому випадку потрібно на віконному декорі – рулонній шторі День-Ніч (Day-night).
На відміну від однорідної за текстурою тканини звичайної рулонної штори, в цій двошарове полотно складається зі смуг – прозорого і щільного матеріалу. Регулюють ступінь освітлення розташуванням смуг на кожній стороні полотна відносно один одного.
Як вибрати дизайн? Тут помічник – атмосфера кімнати. Головне, щоб колір гармоніював або контрастував із загальною колірною гамою. Звичний для віконного декору білий колір – класичне рішення.

Жалюзі з натурального дерева у Дніпрі

Горизонтальні дерев'яні жалюзі

Ви можете замовити горизонтальні дерев’яні жалюзі з шириною ламелі 25 і 50 мм. Такі жалюзі можна назвати дешевими, але завдяки своєму вишуканому вигляду вони стануть прикрасою практично будь-якого інтер’єру.

Жалюзі для захисту від сторонніх очей

Горизонтальні жалюзі у ванній кімнаті

Перебуваючи в своєму власному будинку або офісі не дуже приємно відчувати сторонні зацікавлені погляди. Тоді на допомогу приходять жалюзі.
Вертикальні жалюзі з завданням справляються на ура. Щоб в кімнаті не було зовсім темно, ламелі не потрібно повертати до кінця, а кольори краще вибрати світлішими.
Горизонтальні жалюзі також захистять від сторонніх поглядів поворотом ламелей, і не завжди їх потрібно опускати повністю.
Римські або рулонні тканинні штори теж закриють приміщення. Щоб світла було достатньо, потрібно вибирати нещільні світлі полотна. А штору можна не розкривати повністю, залишивши між полотном і підвіконням невеликий зазор.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Дніпрі ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Дніпрі ламель 127 мм


Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)


Ціни на римські штори у Дніпрі

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):


Всі ціни на жалюзі у Дніпрі >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Дніпрі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Дніпрі: