Жалюзі в Херсоні – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Херсоні,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Херсоні:


Горизонтальні жалюзі у Херсоні – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Херсоні – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Херсоні – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Херсоні – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Херсоні – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Херсоні наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,< br>• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі для херсонських квартир

Рулонні штори жовтого кольору в херсонській квартирі

На вікнах жителів Херсона жалюзі давно не в новинку. Сьогодні ці системи настільки різноманітні, що їх естетика нічим не поступається естетиці віконного текстилю. Взяти, наприклад, рулонні штори. Одна з кращих ідей для квартирних вікон саме вони. По-перше, виглядають дуже затишно, по-друге, підходять під багато стилів і навіть в приміщення без певного стилю. Так само вдало виглядають і римські штори: їх м’які складки просто випромінюють затишок.

Жалюзі у приватний будинок

Білі вертикальні жалюзі, що закривають весь віконний отвір

Вікна приватного будинку – неймовірний простір для експериментів з жалюзі. Адже самі їх конфігурації підштовхують до пошуку оригінальних дизайнерських рішень.
Просторі, мініатюрні, звичайні, нестандартні, мансардні, арочні – розігнатися є де. І що як не жалюзі їх доповнить? Взяти хоча б панорамне просторе вікно у вітальні будинку. Вертикальні жалюзі просто створені для них. Або невелике віконце у ванній кімнаті: його доповнять горизонтальні касетні системи. А на вікнах спальні знайдуть собі місце римські штори.

Жалюзі для херсонських офісних співробітників

Вертикальні жалюзі в офісній кімнаті для нарад

Офісні працівники знають: якщо в приміщенні комфортно, працювати простіше. Тому так важливо вибрати вдалий варіант жалюзі для офісу. Спиратися потрібно перш за все на розташування приміщення. Сонячна сторона вимагає максимально ефективних рішень – зазвичай вертикальних конструкцій або рулонних штор, часом навіть полотен блекаут. Вихід на вулицю або в вікна протилежних офісів вимагає не таких радикальних заходів: обмежитися можна системою День-Ніч або тими ж горизонтальними системами.

Римські штори на вікна у Херсоні

Римські штори на пластикові вікна

Особливість римської штори в її конструкції. Крім дизайнерських особливостей (нашивка смуг тканини на полотні) така штора незвичайна тим, що в піднятому вигляді утворює кілька складок. Така штора підходить практично для всіх кімнат: в спальню, вітальню, дитячу кімнату – і це якщо мова про будинку і квартирі. Але помітити римську штору можна і в адміністративних кабінетах.
Якщо хочете виділитися, можете замовити в свій будинок саме римську штору, якщо сховатися повністю від сонця – римську штору з полотном блекаут.
Подивитися приклади тканин для римських штор можете в каталозі.

Жалюзі на балкони і лоджії Херсона

Рулонні штори відкритого типу на лоджії

Облаштувати балкон або лоджію за допомогою жалюзі – справа звичайна. Відштовхуватися потрібно не стільки від стилю (хоча і він важливий), скільки від параметрів вікна. Якщо балкончик невеликий, а від сонця або сусідів хочеться сховатися, рішення – горизонтальні жалюзі касетного типу, які дуже мінімалістичні і не будуть красти корисну площу. А на просторій лоджії можна розвернутися: сюди підійдуть і вертикальні конструкції. І рулонні штори День-Ніч, а для особливо яскравих приміщень – тканини блекаут.

Жалюзі на кухонні вікна у Херсоні

Горизонтальні жалюзі оранжевого кольору на стулках кухонного вікна

Де і в якій кімнаті проводять стільки часу, як на кухні? Вставши вранці, першою справою відправляються ставити каву, прийшовши з роботи, починають готувати вечерю, а у вихідний займаються приготуванням їжі або збираються усією сім’єю. Ось тому-то для кухні важливий затишок. Його створює атмосфера – комфортне освітлення. Жалюзі, які регулюють це освітлення на кухнях Херсона, це і рулонні штори з пиловідштовхуючими полотнами, і горизонтальні жалюзі (їх навіть можна доповнити текстильним декором), і вертикальні конструкції (особливо дивовижно виглядають ламелі довжиною до підлоги).

Жалюзі Блекаут від яскравих сонячних променів

Жалюзі Blackout для повного захисту від світла

Кому не пощастило з яскравим сонцем, так це тим, у кого воно з ранку до вечора у вікнах будинку або офісу. Але для таких випадків були створені жалюзі з полотнами блекаут. У чому ж особливості таких полотен? Всього лише в тому, що з зовнішнього боку – з боку сонця – вони прогумовані. І не потрібно думати, що полотна виглядають як гумові. Зовнішній шар дуже тонкий, а з боку приміщення дизайни такі ж привабливі і різноманітні як і у звичайних рулонних штор або римських штор.
У повністю закритому вигляді жалюзі блекаут створюють практично суцільну темряву, адже затінюють кімнату від 90 до 100%.

Тканинні жалюзі на херсонські вікна

Рулонні штори Міні салатового кольору

Тканини в інтер’єрі виглядають дуже органічно. І що вже говорити про віконний декор. Навіть якщо мова йде про сонцезахисны системи сучасного типу, цілком можна знайти в каталогах тканинні рішення. І мова не зовсім про жалюзі, скоріше, про різновиди – рулонны штори або римськы штори. Їх тканинні полотна виглядають ну дуже вишукано, в першому випадку лягають рівним полотном, у другому – м’якими складками (в цьому і відмінність рулонної та римської штори). При підборі до атмосфери кімнати тканинних сонцезахисних систем упор можна зробити на кольорі, грамотно вписавши його в концепцію.
Тут – про те, як вибрати тканинні жалюзі і на чому можна зупинитися.

Жалюзі Venus (Венус) для пластикових вікон

Жалюзі Venus золотистого кольору

Немає серед жалюзі системи, яка б настільки ідеально вписалася в конструкцію вікна, як жалюзі Венус. Змонтовані на вікно, вони створюють спільну єдину систему. Особливо, якщо взяти до уваги білий колір жалюзі. Підходять такі системи тільки для сучасних вікон з пластика.
Як показує практика, жалюзі Венус більш ефективні, ніж стандартні системи. А варіант повне затемнення (не потрібно плутати з рулонними шторами «повне затемнення»: в даному випадку досягти ефекту виходить за рахунок особливого розташування ламелей).

Рулонні штори Зебра (День-Ніч) у Херсоні

Тканинні ролети День-Ніч бежевого кольору

Мабуть, серед усіх видів сонцезахисних віконних систем найбільш привертає увагу рулонні штори День-Ніч (Double-line). Конструкція така: на рулонний вал намотується тканина, що складається з щільних і прозорих смуг. Тому вона ще носить цілком виправдану назву Зебра.
Регулюється ступінь освітлення в кімнаті за допомогою зміщення щільних і прозорих смуг відносно один одного. Крім цього, така рулонна штора також піднімається і опускається, чим також можна створювати потрібний рівень освітлення.
Які бувають штори День-Ніч і чим вони особливі, більш докладно можете дізнатися з цього матеріалу.

Жалюзі в херсонські дитячі сади

Горизонтальні жалюзі бузкового кольору на весь проріз вікна

Для оптимального росту і розвитку дітей освітлення відіграє дуже важливу роль. А тому вибір жалюзі для дитячого садка завдання відповідальна. Зазвичай у дитсадку віддають перевагу вертикальним конструкціям або ж горизонтальним системам. Вони доречні не тільки в групах, а й в коридорах, роздягальнях, кабінетах адміністрації. Також непогане рішення – горизонтальні системи як стандартної конструкції, так і касетного типу. Їх переваги в простоті і зручності в прибиранні, що для дитячого садка з його частими і ретельними прибираннями важливо.

Жалюзі в вітальню

Рожеві рулонні штори закритого типу на вікнах вітальні

Кімната, найбільш приваблива до приємного проведення часу і релаксу – це вітальня. Тут дивляться телевізор, читають, збирають гостей. І комфортна обстановка це синонім вітальні А створити її допомагають жалюзі. Скажемо відразу, на вікна цієї кімнати (будь-то квартира або приватний будинок) підійдуть практично всі види жалюзі. Відштовхуватися потрібно тільки від стилістичних особливостей інтер’єру.
Якщо мова йде тільки про упорі на регулювання освітленості, то горизонтальні жалюзі будуть в самий раз. І однаково добре підійдуть і касетні системи (Ізолайт), і стандартні рішення. А ось про затишок у вітальні подбають жалюзі День-Ніч, рулонні штори, тканинні жалюзі.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Херсоні ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Херсоні ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори у Херсоні

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):


Всі ціни на жалюзі у Херсоні >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Херсоні,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Херсоні: