Жалюзі в Миколаєві – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Миколаєві,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз за офісними телефонами у Миколаєві:


Горизонтальні жалюзі у Миколаєві – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Миколаєві – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Миколаєві – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Миколаєві – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Миколаєві – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Миколаєві наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,< br>• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі в миколаївські квартири

горизонтальні жалюзі під колір дерева в миколаївській квартирі

Якщо на початку своєї появи жалюзі на вікнах квартири практично не зустрічалися, то сьогодні вони цілком успішно конкурують зі шторами. Рішення правильне, оскільки жалюзі більш практичні, а дизайнерські рішення дуже різноманітні.
Взяти, наприклад, вертикальні жалюзі. Їх ламелі довжиною до підлоги в гармонійному з інтер’єром кольорі виглядають нічим не гірше гардин. І на відміну від них набагато краще справляються з затінюванням.
Рулонні або римські штори (вони відрізняються тільки наявністю складок в римській шторі) для квартири теж ідеальний варіант. Вони стильні, сучасні, відмінно доповнюють стиль кімнати.

Жалюзі для приватного будинку

вертикальні жалюзі в кімнаті з телевізором

Штори або тюль в приватному будинку стали поступатися своїми місцями на вікнах жалюзі. Рішення виправдане, оскільки сучасні стилі шукають нових рішень.
Жалюзі для приватного будинку повинні поєднувати в собі естетику і практичність. І цим критеріям відповідають практично всі види жалюзі.
Взяти хоча б римські штори. Їх вибирають для спалень, у вітальні, в дитячі кімнати. З ними дуже затишно, а просочені антистатиком полотна захистять жалюзі від накопичення пилу.
Вертикальні конструкції теж не рідкість на вікнах приватного будинку у Миколаєві. Є два варіанти довжини ламелей – до підлоги і до підвіконня, і у кожного свої переваги.
Горизонтальні жалюзі частіше зустрічаються в тандемі з тюлем або шторами: таке доповнення виглядає оригінально. Самі системи дуже ефективні в боротьбі з надмірним сонячним світлом.

Жалюзі для миколаївських працівників офісу

світлі вертикальні жалюзі в офісі Миколаєва

Традиційний для офісних приміщень декор на вікна – жалюзі. Саме горизонтальні системи з’явилися вперше на офісних вікнах, популярні вони і сьогодні. Однак сьогоднішні горизонтальні сонцезахисні системи більш досконалі, причому не тільки стандартні, але і касетного типу (жалюзі Венус).
Все частіше на вікна офісів обирають вертикальні жалюзі. Дуже вдалий хід – підібрати ламелі в корпоративному кольорі.
І навіть такий варіант як рулонні штори знайшов собі застосування на офісних вікнах. Вони більш затишні, ніж інші види жалюзі, і звичайно ж, ефективні в управлінні світлом.
Горизонтальні системи – класика жанру для офісу. А щоб вони не здавалися нудними, можна проігнорувати класичний білий колір і зупинити свій вибір на яскравому відтінку.

Римські штори на вікна у Миколаєві

римські штори на пластикові вікна

На відміну від інших видів жалюзі, римські штори на вікнах Миколаєва зустрічаються не так вже й часто. Однак цей вид сонцезахисних систем – один із самих естетичних. Полотно піднімається, і конструкція влаштована таким чином, що воно утворює м’які складки. В каталозі є як однотонні полотна без всякого дизайну, так і полотна з кантами-нашивками.
Спальня, вітальня, дитяча кімната і навіть офіс – ось приміщення, на вікнах яких римські штори знайдуть собі місце.

Жалюзі для балкона і лоджії

рулонні штори відкритого типу на балконі в дерев'яному оформленні

Які жалюзі вибрати на балкон? Чим затінити лоджію? Цими питаннями задається кожен, хто проводить ремонт в цих приміщеннях. Адже декор вікон – останній штрих.
Звичайно ж, вибір потрібно зупинити на жалюзі. Тим більше що кожен з існуючих видів на вікнах балкона або лоджії буде доречним.
Якщо вікна виходять на південь, і сонце невтомно гріє квартиру, вибір можна зупинити на римських або рулонних шторах з щільними полотнами. Або ж підібрати жалюзі блекаут. Горизонтальні жалюзі гарні для маленьких приміщень, а ось вертикальні системи доповнять просторий балкон.

Жалюзі на кухню у Миколаєві

горизонтальні жалюзі (стандарт і venus) на стулках кухонного вікна

Затишок кухні не тільки в смачній їжі і ароматах, але і в текстилі, особливо, віконному. Однак затишок можна створити і без текстилю – за допомогою жалюзі. Так-так, вони нічим не гірші кухонних фіранок створять потрібну атмосферу. Тим більше що з управлінням світлом вони справляються набагато краще, ніж штора.
Найпрактичніший варіант на кухню – горизонтальні жалюзі. Зупинити свій вибір можна не тільки на звичних горизонтальних системах, а й замовити більш сучасні і дорогі жалюзі Ізолайт. І їх можна доповнити шторою або гардинами.
Рулонні штори теж цілком придатні для облаштування кухні. Досить підібрати потрібну щільність тканини і колір – і вуаля! – затишна обстановка готова.
Вертикальні жалюзі на кухні теж будуть доречні. Тим більше що їх ламелі з пилевідштовхуючим просоченням, що важливо для кухні.

Жалюзі від яскравих сонячних променів (максимальний захист)

повне затемнення від рулонних штор Блек аут

Важко сказати, хто придумав нанести на полотно жалюзі тонкий шар гуми і тим самим перегородити дорогу світлу, але ця людина – геній. Судіть самі: таке полотно перешкоджає майже на 100% проникненню світла в кімнату і дуже ефективно відбиває тепло. Так що навіть якщо за вікном спекотний липневий полудень, в кімнаті темно і не так жарко (в тандемі з кондиціонером так взагалі рай).
Полотна блекаут – просто порятунок для будинку, де є дитина.

Тканинні жалюзі на вікна

червоні рулонні штори в миколаївській квартирі

Ми звикли, що на вікнах повинен бути текстиль – тюль, штори, фіранки. Він створює затишок і добре захищає від сонця. Але часом так хочеться щось поміняти, а від такого текстилю відмовлятися не хочеться. Можна в такому разі знайти компроміс: замовити тканинні жалюзі. Один з видів – вертикальні жалюзі з тканинними ламелями. Два інших варіанти – римські і рулонні штори з тканинними полотнами.

Жалюзі Венус для пластикових вікон

жалюзі ізолайт золотистого кольору

Вікна та жалюзі здатні створити єдину систему, якщо мова про жалюзі Венус. Вони виглядають як органічна частина вікна. Все через свою конструкцію. Жалюзі мінімалістичні, з акуратним закритим карнизом, ламелі щільно прилягають до вікна. В управлінні вони прості і з легкістю регулюють освітлення в кімнаті. Є варіант таких жалюзі під назвою блекаут: ламелі розташовані таким чином, що в закритому стані крізь отвори під ліску світло не проникає, і в кімнаті дійсно темно.

Рулонні штори День-Ніч для житлових і офісних приміщень Миколаєва

тканинні ролети день-ніч блакитного кольору на вікні кухні

Легкі, повітряні і незвичайні – це мова про штори День-Ніч. Легкі і повітряні вони за рахунок наявності смуг прозорої тканини – органзи. Незвичайні за рахунок її чергування з щільною тканиною. Свою назву жалюзі і отримали через ці смуги. Всього лише зсунувши смуги відносно одна одної, вийде або створити легку півтінь, або заховати кімнату від сонця. Особливо витончено виглядають білі рулонні штори День-Ніч. Але вибрати колір можете на свій смак: в каталозі пропозицій більш ніж достатньо, і це не тільки однотонні кольорові тканини.

Жалюзі в дитячу кімнату

світло-зелені горизонтальні жалюзі в тон стін дитячої кімнати

Світло для дітей дуже важливе: завдяки йому організм виробляє вітамін D, що сприяє оптимальному розвитку. Однак надлишок світла заважає грати, спати, вчити уроки. Грамотний підхід до вибору жалюзі для кімнати дитини допоможе створити таке освітлення, яке було б комфортним для кожного з цих випадків.
Зупинити свій вибір можна на незвичайних жалюзі День-Ніч, або ж віддати перевагу вертикальних жалюзі, а то і зовсім прикрасити вікно рулонною шторою.

Практичні жалюзі для миколаївських вікон

стандартні горизонтальні жалюзі, які миються, у ванній кімнаті

Практичність жалюзі важлива для тих приміщень, де не обійтися без частих прибирань. Якщо мова про будинок, то це кухня, в приватному будинку на додачу до кухні – коридор і ванна кімната. Практичні жалюзі замовляють в школи, дитсадки, медзаклади.
Горизонтальні жалюзі – одні із самих практичних. І стандартні системи, і касетні конструкції Ізолайт не бояться вологого прибирання і легко піддаються чищенню.
Досить практичні і вертикальні жалюзі. Ламелі просочені спеціальним пилевідштовхуючим засобом, що спільно з вдалим вертикальним розташуванням практично на всі 100% захищає жалюзі від накопичення пилу.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Миколаєві ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Миколаєві ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори у Миколаєві

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):


Всі ціни на жалюзі у Миколаєві >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою у Миколаєві,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз за офісними телефонами у Миколаєві: