Жалюзі в Одесі – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Одесі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами в Одесі:


Горизонтальні жалюзі в Одесі – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі в Одесі – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) в Одесі – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) в Одесі – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі в Одесі – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас в Одесі наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,
• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі в одеські квартири

Вертикальні жалюзі у вітальні

Завдання вибору жалюзі в квартиру Одеси непроста. І не тому, що вибору немає. Якраз навпаки: різновидів є кілька, а дизайнів кожного різновиду – величезна кількість. На чому ж зупинитися?
Рулонні і римські штори оцінять ті, кому до душі затишок. Тканинні полотна дуже добре виглядають в будь-який з кімнат, а кольори їхні досить різноманітні. Підходять такі жалюзі як маленьким вікнам, так і доповнюють великі. Горизонтальні жалюзі (в тому числі і Венус – касетний тип) виручать, якщо в пріоритеті практичність. Вертикальні жалюзі відмінно підійдуть для балкона, кухні, дитячої кімнати. Довжина ламелей в підлогу, як і світлі відтінки, роблять отвори візуально вище.

Жалюзі для приватного будинку

Рулонні штори в спальній кімнаті

Один з плюсів приватного будинку – вікна. Їх конфігурацій безліч, і всі ці отвори вимагають особливого декору. В даному випадку таким декором виступають жалюзі. І як здорово, що для кожної кімнати можна підібрати свій унікальний декор.
Взяти, наприклад, спальню. На її вікнах дивовижно виглядатимуть рулонні штори День-Ніч. Для вітальні підійдуть римські штори: їх м’які складки зроблять цю кімнату дуже затишною. В дитячу кімнату можна вибрати рулонну штору з полотном блекаут: повне затінення дозволить малюкові міцно спати вдень. А ось на кухонних вікнах органічно будуть виглядати горизонтальні жалюзі з кольоровими ламелями, в тому числі, якщо їх доповнити тюлем або гардиною.

Жалюзі в Одесі для офісних приміщень

Вертикальні жалюзі в кабінеті

Безумовно, в Одесі розвинена не тільки туристична галузь. Одеса – один з лідерів серед міст України за економічними показниками, що проявляється у високій діловій активності одеситів.
Здебільшого ділова активність Одеси здійснюється саме в межах офісних приміщень.
Але перешкодою до продуктивної роботи може стати яскраве сонце. Настирливі нещадні сонячні промені заважають комфортній роботі за екранами комп’ютерів.
У такому випадку допоможуть захиститися від сонця жалюзі різних типів: горизонтальні, вертикальні, рулонні, а також римські штори.
Там же, де сонце особливо не докучає, погляди перехожих можуть заважати зосередитися на робочому процесі. В такому випадку також допоможуть жалюзі, як горизонтальні алюмінієві, так і вертикальні з тканини, а також тканинні ролети День-Ніч.
Крім цього, жалюзі і їх різновиди допоможуть “розбавити” часто аж надто суворий вигляд одеських офісів, зробивши робочий процес більш душевним і приємним. Хоча строгий офісний інтер’єр і допомагає сконцентруватися на роботі, але з іншого боку він не дозволяє часом трохи розслабитися і відволіктися від роботи, що також необхідно для ефективної робочої діяльності.
Можливо, у Вас вже висять жалюзі, просто вони прийшли в непридатний неохайний вигляд. Що ж, в такому разі можна просто замінити їх на нові, не свердлячи при цьому зайвих нових отворів.
Як же все-таки визначитися з вибором жалюзі в Одесі для офісу? Ви можете прочитати також відповідну статтю або просто зателефонуйте нам і ми з радістю Вас проконсультуємо.

Римські штори на вікна

Римські штори у вітальні

Римські штори з кожним днем ​​стають все більш популярним серед одеситів.
Найчастіше римські штори можна побачити в місцях, для яких затишок – це зовсім не пусте слово, зокрема в кафе, ресторанах, квартирах і приватних будинках.
В офісах римські штори можна побачити не так часто. Більшою мірою римські штори встановлюють в тих офісах, де немає гострої необхідності в підтримці суворої ділової атмосфери.

Жалюзі для балконів і лоджій в Одесі

Горизонтальні жалюзі на лоджії

Все частіше одесити приходять до рішення про необхідність облаштування балконів і лоджій. Їх утеплюють, піддають зовнішній і внутрішній обробці. Після цього невтішний вигляд голих вікон піднімає питання про їх декорування.
Традиційні громіздкі штори на балконах і лоджіях найчастіше недоречні і фактично є пиловими мішками.
З цієї причини найчастіше роблять вибір на користь установки жалюзі і їх різних видів.
Які жалюзі найдоречніше буде встановити на балконах і лоджіях детальніше читайте в нашій статті.

Жалюзі на кухню

Горизонтальні жалюзі на кухні

Найчастіше побачити жалюзі в одеських квартирах можна саме на кухонному вікні. В силу того, що горизонтальні жалюзі – це найпрактичніший вид жалюзі, в більшості випадків на кухонне вікно встановлюють саме горизонтальні алюмінієві або пластикові жалюзі.
Більш докладно про те, які ще жалюзі крім горизонтальних можна вибрати на кухонне вікно, читайте у відповідному нашому огляді.

Жалюзі для захисту від яскравих сонячних променів

Рулонні штори Blackout повне затемнення

Якщо у Вас сонячна сторона будівлі і Ви розумієте, що звичайні штори будуть все-таки затемнювати кімнату не в тій мірі, як Вам хотілося б, то Вам допоможуть рулонні або римські штори з гумового текстилю категорії Блекаут. Такі тканини абсолютно не пропускають світло.

Тканинні жалюзі для вікон

Рулонні штори на пластиковому вікні

Жалюзі, які в основному складаються з тканини, в цілому більш затишно виглядають в інтер’єрі в порівнянні з тими жалюзі, які виготовлені з нетканих матеріалів (зокрема з алюмінію і пластика).
Ви можете замовити з установкою в Одесі такі тканинні жалюзі: вертикальні, рулонні (в т.ч. і День-Ніч), римські штори.

Жалюзі Венус на одеські пластикові вікна

Горизонтальні жалюзі на лоджії

Невеликі вікна вимагають особливого віконного декору: мінімалістичного і простого. І якраз під ці критерії підпадають жалюзі Венус. Ця система створена спеціально для металопластикових вікон. Якщо обрати білий колір жалюзі, вийде створити з вікном органічний тандем. Але також є багато інших кольорів ламелей і карнизів.
Жалюзі Венус дуже компактні: карниз набагато менше, ніж в стандартній системі, а ламелі максимально близько розташовані до вікна.
Незважаючи на свій мінімалізм, жалюзі Венус є повноцінним видом віконного декору. Також вони створюють органічний дует і з тюлем.

Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Рулонні штори День-Ніч (Зебра) на кухні

На вікнах Одеси зустрічаються найрізноманітніші види жалюзі. Але найбільш притягують погляд рулонні штори Зебра. Їхня фішка – в смугастих полотнах. Але смугасті вони не за рахунок чергування кольорів, а за рахунок чергування щільності тканини – абсолютно щільної і прозорої. Полотно двошарове за рахунок того, що перекинуто через рулонний вал. Розташування цих смуг і регулює світло: або створює приємне м’яке освітлення, або добре затінює кімнату.
Монтують такі системи як на кожен склопакет, так і на отвір – на всю ширину вікна.

Жалюзі з натурального дерева в Одесі

Горизонтальні дерев'яні жалюзі

Ви можете замовити з установкою в Одесі горизонтальні жалюзі з натурального дерева різних порід з шириною ламелі 25 і 50 мм. Дерев’яні жалюзі аж ніяк не дешеві, але завдяки своєму досить вишуканому вигляду вони стануть прикрасою практично будь-якого інтер’єру.

Найдешевші жалюзі для жителів Одеси

Горизонтальні жалюзі в спальній кімнаті

Жалюзі – не синонім високих цін. Якщо подивитися пропозиції, цілком можна знайти і бюджетні варіанти.
Скажімо, як білі вертикальні жалюзі. Вони дуже прості, на перший погляд навіть скромні, але на вікні виглядають чудово. І з успіхом замінюють тканинний віконний текстиль, причому дуже добре регулюють ступінь освітлення.
Також у переліку недорогих жалюзі горизонтальні сонцезахисні системи. Виглядають вони акуратно, зручні в управлінні і догляді. А якщо обрати кольорові ламелі і карниз, та ще правильно підібравши під кольори кімнати, ніхто й не здогадається, що ці жалюзі обійшлися вам дешево.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі в Одесі ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі в Одесі ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори в Одесі

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):


Всі ціни на жалюзі в Одесі >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Одесі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами в Одесі: