Жалюзі в офіс – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Світлі вертикальні жалюзі в кабінеті

Сонячне світло заважає нормально працювати за монітором комп’ютера?
Погляди сторонніх людей відволікають і заважають зосередитися на роботі?
Переїхали в новий офіс, а голі вікна не налаштовують на робочий лад?
Тоді, швидше за все, вам слід замовити жалюзі!

І якщо у себе вдома можна в таких випадках повісити на вікна традиційні штори, то для офісу таке рішення є неприйнятним, тому що штори не відповідають діловій атмосфері офісу, мнуться і рвуться. Щоб не було складок, їх потрібно прасувати.
Традиційні штори мають властивість сильно збирати пил на собі – його не видно, але він постійно погіршує повітря, який в офісах і так, як правило, по своїй якості далекий від нормального. А неякісний повітря підвищує стомлюваність і знижує відповідно ефективність і результативність працівників офісу.

Тканинні жалюзі завдяки пилевідштовхуючому просоченню не збирають на собі пил, а алюмінієві горизонтальні жалюзі не вбирають пил і бруд і легко миються. Жалюзі знижують нагрівання офісу в літній час, а значить кондиціонер можна буде включати на меншу потужність, що також зробить умови перебування в офісі більш сприятливими. Жалюзі не потрібно прасувати, прати. Велика кількість текстур і кольорів дозволить не тільки захистити офіс від сонця і сторонніх очей, але і дозволить зробити офіс яскравіше і затишніше.
Жалюзі давно стали невід’ємним і популярним атрибутом сучасних офісів.

Можливо вас мучать сумніви, а які саме жалюзі встановити?


Варіант №1 жалюзі для офісу від компанії “Svetloff” – вертикальні тканинні жалюзі

Сині вертикальні жалюзі в офісі
Бежеві вертикальні жалюзі в кабінет

Вертикальні жалюзі поряд з горизонтальними є найпопулярнішим рішенням декору офісних вікон.

Вони надають вікнам і самому офісу “офісний” вид, який допомагає налаштуватися на робочий ритм.
Вертикальні жалюзі особливо зручні для великих офісних вікон – щоб закрити повністю все вікно немає необхідності закривати кожен склопакет окремо як у випадку з горизонтальними жалюзі – одним рухом можна як закрити вікно, так і змінити ступінь пропускання світла в офіс.

Різні кольори і текстури тканини для вертикальних жалюзі допоможуть пом’якшити строгість і “сухість” офісного інтер’єру, додавши трішки затишку. Адже навіть на роботі ми часто думаємо про свою домівку, сім’ю і елементи інтер’єру, які роблять суху офісну обстановку затишніше, зменшують ймовірність “перегорання” від постійної ділової напруги.

Не рекомендується ставити вертикальні жалюзі в місцях з підвищеним ризиком забруднення – в такому випадку краще підійдуть горизонтальні жалюзі.

При виборі вертикальних жалюзі вам слід не забувати, що їх можна вибрати по висоті як до підвіконня, так і до підлоги. При замовленні жалюзі слід також врахувати, що якщо столи розташовані дуже близько до вікон, а вертикальні жалюзі виготовлені до підлоги, то в такому випадку їх часто зачіпають ногами, бруднять і ламають.

Зробити офіс цікавіше можна також, якщо замовити вертикальні жалюзі зі смуг, які чергуються між собою.

Вертикальні жалюзі з кольоровими ламелями, які чергуються

Детальніше про вертикальних жалюзі ви можете дізнатися тут.


Варіант №2
жалюзі для офісу від компанії “Svetloff” – горизонтальні жалюзі

Білі горизонтальні жалюзі на вікнах

Для невеликих офісних віконець часто будуть доречні горизонтальні жалюзі. Вони не займають зайвого місця і легко управляються. Горизонтальні жалюзі не брудняться так, як вертикальні жалюзі. Якщо вам набридли звичайні білі жалюзі, ви можете серед безлічі кольорів підібрати саме той, який буде максимально відповідати вашому настрою і інтер’єру вашого офісу.
Детальніше про горизонтальних жалюзі ви можете дізнатися тут.


Варіант №3
жалюзі для офісу від компанії “Svetloff” – рулонні штори (тканинні ролети)

Зелені рулонні штори в офісі

Все частіше можна побачити на офісних вікнах рулонні штори (тканинні ролети).
Вони підкреслять елегантність і витонченість вашого офісу. Це хороший варіант для кабінету керівника, а також на ресепшені.

Якщо тканинні ролети виконані з досить яскравої тканини, то в похмуру погоду закривши повністю ними вікно, можна знизити бажання персоналу скаржитися на погоду за вікном і більше уваги приділяти роботі 🙂

Недоліком цього варіанту жалюзі для офісу є більш висока вартість тканинних ролет в порівнянні з горизонтальними і вертикальними жалюзі.

Якщо у вас офіс дуже сильно нагрівається сонцем і ви сумніваєтеся, що звичайні жалюзі допоможуть в достатній мірі виправити ситуацію, ви можете замовити тканинні ролети з тканини типу Black out, яка затримує до 90% сонячного світла.

В цілому, варто не забувати, що тканинні жалюзі (вертикальні і рулонні) просякнуті пилевідштовхуючим просоченням, тому протирати від пилу їх не потрібно. Горизонтальні жалюзі позбавлені просочення і на них сідає пил, зате якщо їх протирати, вони будуть довго зберігати первісний вигляд.
Детальніше про рулонні штори ви можете дізнатися тут.


Приклади наших робіт по установці жалюзі і рулонних штор в офісі

Червоні вертикальні жалюзі в офісі
Золотисті жалюзі Венус на двері
Рожеві вертикальні жалюзі в кабінеті
Бордові вертикальні жалюзі на великому вікні в переговорній
Рулонні штори на вікнах офісного приміщення
Жовто-блакитні рулонні штори в офісі
Світлі рулонні штори в офісі
Червоні вертикальні жалюзі в кабінеті
Світлі вертикальні жалюзі в кабінеті
Жовті вертикальні жалюзі в офісі


Подивитися на інші наші роботи по установці жалюзі і рулонних штор в офісі →→→

Щоб купити, замовити горизонтальні, вертикальні жалюзі, рулонні штори і тканинні ролети День-Ніч з доставкою і установкою,
довідатися про ціни на всі види жалюзі і тканинних ролет,
викликати майстра-замірника із зразками всіх кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони (виберіть ваше місто):