Жалюзі у Вінниці – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Вінниці,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Вінниці:


Горизонтальні жалюзі у Вінниці – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Вінниці – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Вінниці – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Вінниці – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Вінниці – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Вінниці наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,< br>• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі в квартири Вінниці

Наш замірник приїде до Вас зі зразками матеріалів наступних видів жалюзі: горизонтальні жалюзі (ламель 25 і 16 мм), вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм), рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу, рулонні штори День-Ніч (Зебра), а також рулонні штори з тканини, що не пропускає світло (Блекаут).

Рулонні штори бежевого кольору в спальні

Як вибрати жалюзі в квартиру, якщо їх таке розмаїття? Відштовхуватися потрібно від рівня освітлення і особливостей інтер’єру.
Горизонтальні жалюзі – найпростіші, стримані і практичні. Їх можна змонтувати на кухонному вікні. Вертикальні жалюзі відмінно підійдуть в вітальню або дитячу кімнату. Кольори ламелей є в самих різних варіантах. Римська або рулонна штора додасть затишку і підійде практично для всіх приміщень: полотна просякнуті антистатиком, так що вони досить практичні. А дизайни приємно здивують.

Жалюзі в приватні будинки

Вертикальні жалюзі в вітальні на всю висоту приміщення

У приватному будинку особливі вимоги до облаштування вікон. По-перше, тут вони дивляться на чотири сторони світу, отже, рівень освітлення в кожній кімнаті свій. По-друге, дуже часто вікна виходять у двір до сусідів або до вулиці, і тут потрібно подбати про захист від сторонніх поглядів.
Жалюзі відмінно врятують при декоруванні вікон приватного будинку. Вертикальні конструкціі підійдуть для кожної з кімнат, тут важливо вибрати колір ламелей та їх довжину. Римські штори (або схожі на них рулонні штори) додадуть затишку. Горизонтальні жалюзі – найбільш практичні, ідеальні для кухонь, коридорів, віталень.

Жалюзі для вінницьких офісних працівників

Рулонні штори в офісі

За останні роки, судячи з громадського опитування, Вінниця стала одним з найкомфортніших міст України. У той же час комфортному життю не заважає досить висока місцева ділова активність, чому сприяє значна кількість підприємств на території міста.
Але перешкодою до продуктивної і ефективної роботи в офісах можуть стати яскраві сонячні промені. Вони безжально заважають комфортній роботі за моніторами ноутбуків, комп’ютерів і планшетів.
У цих випадках допоможе установка жалюзі в таких різних їх варіаціях: горизонтальні, тканинні вертикальні, рулонні і римські штори.
Для несонячних сторін будинків та будівель жалюзі і штори захистять від цікавих сторонніх очей перехожих і сусідів.
Крім цього жалюзі допоможуть створити в офісі мінімально необхідний затишок, інакше надмірно «суворий» і кілька гнітючий інтер’єр офісу сприятиме накопиченню втоми і прискоренню вигорянню на роботі.
Який з різновидів жалюзі і штор вибрати для офісу у Вінниці? Більш детально Ви можете ознайомитися у відповідній нашій статті.

Жалюзі Венус (Venus)

Зелені горизонтальні жалюзі на вікнах лоджії

Шукаєте найкомпактніші сонцезахисні системи для невеликого вікна? Жалюзі Венус в такому випадку дуже гарне рішення. Вони настільки компактні, що з вікном створюють єдине ціле, особливо, обравши білий колір. Однак пропозиції не обмежуються цим кольором: є безліч варіантів відтінків таких жалюзі.
Цікавий різновид жалюзі Венус – так зване повне затінення. Особливість в самій конструкції: ламелі лягають дуже щільно і перекривають отвори під волосінь, тим самим не дають світлу жодного шансу проникнути в приміщення.

Рулонні штори День-Ніч (Зебра) на вінницькі вікна

Рулонні штори День-Ніч (Зебра) сірого кольору

Жалюзі День-Ніч свою назву носять не просто так. Причина тому – їх смугасті полотна. І виглядають вони просто дивовижно, причому в будь-якому кольорі. Варто відзначити, що в каталозі дуже багато теплих відтінків: для цього виду жалюзі вони дуже вдалі.
Система складається з полотна, перекинутого через рулонний вал. На полотні чергуються органза і щільний матеріал. Зсунувши їх за допомогою ланцюжка, вийде створити потрібний рівень затінення: від напівтемряви до розсіяного світла.
Варіантів конструкції є кілька: у відкритому вигляді, в закритому коробі, в стельовому або стіновому коробі.

Римські штори-жалюзі на вікна

Римські штори у вітальні

Римські штори з кожним днем стають все більш популярними серед вінничан.
Найчастіше римські штори можна побачити в місцях, в яких необхідно створити певний затишок, зокрема в різних закладах, кафе, ресторанах, квартирах, а також приватних будинках.
На офісних вікнах римські штори можна побачити не часто. Більшою мірою римські штори зустрічаються в тих офісах, де у офісних мешканців немає необхідності в підтримці офіційної строгої ділової атмосфери.

Жалюзі на вінницькі балкони і лоджії

Горизонтальні жалюзі на вікнах лоджії

Все частіше мешканці Вінниці приймають рішення про облаштування лоджій і балконів. Їх утеплюють і піддають зовнішній і внутрішній обробці. Після цього кілька неприємний вид голих вікон підіймає питання про їх декорування.
Звичайні громіздкі штори на балконах і лоджіях, як правило, недоречні і є значними збирачами пилу.
Тому частіше роблять вибір на користь установки жалюзі і їх різновидів.
Які жалюзі найбільше буде доречно встановити на балконах і лоджіях детальніше читайте в нашій статті.

Тканинні жалюзі на вікна

Рулонні штори на маленькому вікні

Жалюзі з тканини, найчастіше, більш затишно виглядають в інтер’єрі в порівнянні з жалюзі, виготовленими з алюмінію і пластика.
Ви можете замовити у Вінниці такі жалюзі з тканини: вертикальні, рулонні (в т.ч. і День-Ніч), римські штори.

Жалюзі на кухню у Вінниці

Горизонтальні жалюзі на великому вікні кухні

Мабуть, найчастіше побачити горизонтальні жалюзі в вінницьких квартирах можна саме на кухонному вікні. Завдяки тому, що горизонтальні жалюзі дуже практичні, в більшості випадків при ухваленні рішення який вид жалюзі встановити на кухонне вікно, вінничани зупиняють свій вибір саме на користь горизонтальних жалюзі.
Більш докладно про те які ще жалюзі можна вибрати на кухонне вікно читайте у відповідному нашому розділі.

Жалюзі від яскравих сонячних променів

Рулонні штори Blackout максимально затемнюють приміщення

Якщо у Вас сонячна сторона будівлі і Ви розумієте, що звичайні штори і жалюзі будуть все-таки затемнювати кімнату не настільки, як Вам хотілося б, то Вам допоможуть рулонні або римські штори з прогумованих тканин категорії Блекаут. Такі тканини зовсім не пропускають світло.

Жалюзі в дитячу кімнату

Горизонтальні жалюзі салатового кольору в дитячій

Освітлення в дитячій кімнаті завжди повинно бути різним, і допоможуть в його коригуванні жалюзі.
Для росту і розвитку дітям потрібне світло, а тому тут має бути максимально світло. Тут допоможуть вертикальні жалюзі: їх можна просто зрушити в сторону, і світла для ігор буде достатньо.
Але денний сон для дітей теж важливий, і світло тут вже заважає. Необхідно створити повне затемнення, і допоможе в цьому рулонний штора з полотном блекаут.
А ось для старших діток освітлення повинно бути оптимальним для читання і виконання домашньої роботи. Всі ці завдання вирішать рулонні або римські штори: за ними можна сховатися від сонця, але при цьому світла буде достатньо.

Білі жалюзі у Вінниці

Горизонтальні жалюзі білого кольору в спальній кімнаті

Білий колір на вікнах вже традиційний. І багато хто віддає перевагу білим жалюзі. Найбільш красиво виглядають рулонні штори День-Ніч. Вони частково нагадують тюль, ніж додають легкості і простору.
Також в білому кольорі гарним варіантом є вертикальні жалюзі. Ламелі як ніби парять у повітрі, але щільності матеріалів достатньо, щоб затінити приміщення. Довжина до підлоги просто оптимальна.
Горизонтальні жалюзі в білому кольорі – це класика жанру. Вони виглядають просто і стримано, притому дуже функціональні. Їх можна доповнити гардинами або шторами.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Вінниці ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Вінниці ламель 127 мм


Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)


Ціни на римські штори у Вінниці

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):


Всі ціни на жалюзі у Вінниці >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Вінниці,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами у Вінниці: