Жалюзі у Житомирі – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою і установкою у Житомирі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони у Житомирі:


Горизонтальні жалюзі у Житомирі – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Житомирі – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Житомирі – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Житомирі – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Житомирі – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Житомирі наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,< br>• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі в квартири Житомира

Рулонні штори закритого типу на вікні квартири

Віконний декор в квартирі сьогодні не обмежується звичними шторами і тюлем. Горизонтальні і вертикальні жалюзі цілком знаходять собі місце на вікнах квартир. Так само як і рулонні штори, а також римські штори. Який варіант обрати – це вже залежить від вашого смаку, стилістичних особливостей інтер’єру та особливостей кімнати. На кухню квартир зазвичай вибирають практичні жалюзі, а ось в вітальню і спальню підійдуть і більш вишукані варіанти з тканинними полотнами. За вашим побажанням, ви спокійно можете доповнювати будь-який з видів жалюзі тюлем або повісити гардини: такий тандем цілком виправданий.

Жалюзі для приватного будинку у Житомирі

Світлі вертикальні жалюзі на панорамному вікні приватного будинку

У приватному будинку жалюзі зустрічаються так само часто, як і на вікнах квартир. Ще б! Адже це зручно і естетично. І функціонально, особливо, якщо вікна виходять в сусідський двір. Скажемо відразу: для приватного будинку підійде будь-який з видів жалюзі, які ми пропонуємо. Зазвичай віддають перевагу рулонним шторам, римським шторам, вертикальним жалюзі. Але і горизонтальні жалюзі на вікнах приватних будинків Житомира теж можна побачити.

Жалюзі в житомирські офіси

Синьо-жовті жалюзі в житомирському офісі

Офіси – ось перші приміщення, на вікнах яких з’явилися жалюзі. Спочатку скромні, сьогодні – все більш різноманітні: стильні, ефективні, функціональні.
Один із критеріїв застави продуктивності офісного співробітника – коректне освітлення і комфортна температура. Однак не всі офіси заховані від палючих променів сонця. І тут допоможуть жалюзі.
Ми пропонуємо жалюзі у Житомирі для офісних приміщень у самих різних варіаціях: горизонтальні і вертикальні системи, рулонні і римські штори. Так, всі вони доречні в офісі. Пройшли ті часи, коли вікна офісних приміщень прикрашали тільки горизонтальні алюмінієві жалюзі простого дизайну. Чому б не привнести в офісний інтер’єр нотки затишку (тим більше, якщо в приміщенні простежується певний стиль) і не прикрасити вікна рулонними шторами або римськими шторами?
На чому ж зупинитися при виборі жалюзі в офіс? Більш докладно про вибір можете дізнатися тут.

Римські штори (римські жалюзі) у Житомирі

римські штори на пластикові вікна

Останнім часом все частіше і частіше на вікнах у Житомирі можна зустріти один з різновидів сонцезахисних систем, які ми пропонуємо – римські штори. Вони зустрічаються не тільки в будинках і квартирах. Ними прикрашають вікна кав’ярень, ресторанів, адміністративних приміщень. Більш того, вони проникли навіть в офіси, які швидше асоціюються з діловою атмосферою. Така тенденція не може не радувати: приміщення виглядає по-новому, притому затишно, і системи так само функціональні, як і звичайні горизонтальні жалюзі.

Жалюзі на балкон і лоджію

Стандартні горизонтальні жалюзі на лоджії

Без декору на вікнах балкона або лоджії ніяк не обійтися. І вже тим більше, якщо приміщення виходить на сонячну сторону або проглядається з вікна навпроти. Штори і тюль не завжди виручають, особливо, якщо хочеться облаштувати балкон за останнім словом дизайну. Та й навіщо обмежуватися тканинними драпіровками, якщо вибір жалюзі для балкона і лоджії радує різноманітністю? Наприклад, вертикальні жалюзі добре виглядають на балконах з панорамними вікнами. А рулонні штори або жалюзі горизонтального типу підійдуть для звичайних вікон або невеликих приміщень.
Як саме вибрати жалюзі для цих приміщень, можете почитати в цій статті.

Жалюзі для кухні у Житомирі

Жалюзі на декількох стулках кухонного вікна

Кухня – одна з найзатишніших кімнат в будинку, місце збору всієї сім’ї, місце відпочинку і розмов. І дуже важливо, щоб рівень освітлення тут був максимально комфортним. Адже якщо сонце світить щосили, до готування або чаювання атмосфера не дуже сприяє. Затінити кухню зможе будь-який з видів віконних сонцезахисних систем, вибір буде спиратися вже на ваші уподобання. Сюди підійдуть і стильні римські штори, і практичні горизонтальні жалюзі, і вишукані рулонні штори День-Ніч.
Про тонкощі вибору жалюзі для кухні у Житомирі докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши статтю за цим посиланням.

Жалюзі від яскравого сонця

жалюзі, що максимально затінюють світло

Трапляється, що приміщення потрібно затінити повністю. Наприклад, якщо є домашній кінотеатр або хочеться подивитися фільм на ноутбуці, якщо дитина не може заснути вдень, або якщо в офісі працює проектор. Тут виручать жалюзі з полотном з прогумованої тканини блекаут. Вона майже на 100% затемнює кімнату, створюючи ідеальні умови для будь-якої з перерахованих вище ситуацій. По конструкції це може бути як рулонна, так і римська штора: функціональність у кожної на висоті.

Тканинні жалюзі у Житомирі

Рулонні штори Міні червоного кольору

Тканинні жалюзі для домашнього інтер’єру є чудовою альтернативою традиційному віконного текстилю – шторам, гардинам, портьєрам. Вони вдало доповнюють саме домашній інтер’єр, при тому виглядають досить по-новому. Якщо вміло скомпонувати тканинні жалюзі з оббивкою дивана, тканинами подушок або матеріалом килима, вийде створити свій оригінальний дизайн.
Замовити тканинні жалюзі у Житомирі ви можете в різних варіаціях: вертикальні, рулонні штори День-Ніч (Зебра), римські штори.

Жалюзі Венус (Venus) на пластикові вікна Житомира

Жалюзі Венус бірюзового кольору на численних стулках вікна

Різновид горизонтальних сонцезахисних систем – жалюзі Венус. Їх також знають під назвами Ізотра, Ізолайт. Конструкція більш досконала: з плоским карнизом, з ламелями, максимально прилеглими до склопакету. Вона була розроблена спеціально під сучасні металопластикові вікна. Це преміальний клас горизонтальних жалюзі, і вартість їх в два рази вище звичайних горизонтальних систем. Однак виглядають вони дорого і стильно.

Рулонні штори День-Ніч на житомирські вікна

Тканинні ролети Зебра світло-бежевого кольору

Цей різновид сонцезахисних систем поєднує в собі практичність жалюзі і естетику рулонних штор. Складається рулонна штора Зебра з полотна, на якому чергуються прозорі і щільні смуги тканини, перекинутого через рулонний вал. Зсунувши полотно таким чином, щоб з зовнішньої і внутрішньої сторони чергувалися щільні смуги, вийде повністю захистити кімнату від проникнення сонячних променів. А чергування щільних і прозорих смуг забезпечить розсіяне світло.

Жалюзі в робочий кабінет Житомира

Рулонні штори відкритого типу з вертикальними смужками

Для робочого кабінету жалюзі з натуральних матеріалів користуються великою популярністю. І один з таких матеріалів – дерево. Він давно відомий і перевірений, екологічний, естетичний, зручний у догляді.
Горизонтальні жалюзі з дерев’яними ламелями (ширина ламелі 25 і 50 мм) виглядають просто дивовижно. Так, вони недешеві, але їх естетика того варта. Вибрати їх просто: потрібно орієнтуватися на відтінок дерев’яних меблів або предметів інтер’єру.
Також непоганий варіант в робочий кабінет Житомира рулонні штори. Їх можна скомпонувати з колірною гамою інтер’єру або ж виділити, зробивши яскравою плямою.

Практичні жалюзі на вікна

Практичні горизонтальні жалюзі у ванній кімнаті

Практичність жалюзі турбує не менше, ніж естетика. Особливо, якщо вони призначені для приміщень, схильних до запилення або впливу вологи: коридорів, ванних кімнат, кухонь. Практичним жалюзі віддають перевагу, якщо потрібно затінити приміщення, де проводять часті прибирання: медичні установи, шкільні приміщення, салони краси. Вибір в даному випадку падає на звичайні горизонтальні жалюзі або жалюзі Ізотра (Венус): їх ламелі алюмінієві, а тому добре переносять часті вологі прибирання, не іржавіють, прості у догляді.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Житомирі ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Житомирі ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори у Житомирі

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):

 
Всі ціни на жалюзі у Житомирі>> >> >>
 
Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>
 

Для того щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою і установкою у Житомирі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони у Житомирі: