Недорогі види жалюзі

Жалюзі в сучасному виконанні викликають одну асоціацію – це дорого. Але як би там не було, цілком реально знайти в каталогах якісний, естетичний і притому недорогий декор.

Які з видів виявилися оптимальними і як їх вибрати? Як з’ясувалося, є три види жалюзі, які можна назвати недорогими і вони відповідають усім вимогам в плані якості і естетики.

вертикальні конструкції

Вертикальні жалюзі, а точніше їх ламелі, виготовлені з поліестеру. Цей матеріал не входить в список дорогих, а тому і конструкції бюджетні. Але незважаючи на це система міцна, матеріал міцний, не боїться вогкості і, звичайно ж, відмінно регулює сонячне світло

І ще один приємний бонус – декоративні можливості. У каталогах зустрічаються абсолютно різні текстури (до речі, найефектніші – з імітацією натурального полотна) і різноманітні кольори.

Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі

горизонтальні системи

У них по функціональності і практичності теж дуже високі показники. Та й з естетики теж. І це незважаючи на уявну простоту матеріалів – пластику і алюмінію. Адже є і лінійка яскравих кольорів, і перелік пастельних відтінків, і навіть принт під дерево.

Що стосується самих матеріалів, вони не тільки повідомляють конструкції легкість, а й доглядати за ними дуже зручно.

Ланцюжок і тростину управління дозволяє легко повертати ламелі, створюючи комфортне освітлення.

Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі

паперові жалюзі

Фактично це різновид жалюзі-плісе, а система така: відріз паперу зібраний гармошкою і прикріплений на раму за допомогою скотча. Простота неможлива, але функціонал такий же, як і у дорогих жалюзі. Квітів всього кілька: білий, бежевий, сірий і зовсім несподіваний для жалюзі чорний.

Правда, практичною систему не назвати. Але якщо берегти від намокання, якийсь час вона прослужить і допоможе пережити ремонт або час до покупки постійного віконного декору.

Що врахувати при виборі

Але щоб недорогі жалюзі виглядали максимально естетично, потрібно врахувати деякі особливості:

– білий колір – завжди виграшний, виглядає свіжо і доречно;

– поліестер потрібно шукати в варіаціях, в яких текстура близька до натуральної тканини;

– жалюзі можна скомпонувати зі шторами або тюлем;

– вибирати кольору конструкцій потрібно в колір декору;

– стилістику інтер’єру потрібно обов’язково брати до уваги.