Рулонні штори (тканинні ролети) на пластикові вікна – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним виміром

Виклик замірника

Білі рулонні жалюзі на дерев'яних вікнах

Щоб купити, замовити горизонтальні, вертикальні жалюзі, рулонні штори і тканинні ролети День-Ніч з доставкою і установкою,
довідатися про ціни на всі види жалюзі і тканинних ролет,
викликати майстра-замірника із зразками всіх кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони (виберіть ваше місто):

Рулонні штори – дзеркало душі ваших вікон і дому

Зелені рулонні штори на пластиковій двері

Рулонні штори – більш сучасний порівняно зі звичайними горизонтальними жалюзі вид сонцезахисних систем. Рулонні штори часто називають і іншими словами, так ви могли чути такі назви: тканинні ролети, рольштори, світлофільтри.

І хоча на ринку сонцезахисних систем є й інші варіанти тканинних жалюзі, крім рулонних штор: римські штори, плісе, вертикальні жалюзі, саме рулонні штори є найпопулярнішим тканинним рішенням декору житлових приміщень.

Зростанню популярності рулонних штор сприяє принципова конструктивна відмінність рулонних штор від жалюзі – в тому, що в них використовуються не смужки-ламелі, а цілісне полотно тканини.
І в цьому основна суть. У закритому стані рулонна штора створить приємне м’яке розсіяне світло.

Безсумнівно, рулонні штори – одне з найкрасивіших рішень декору вікна і інтер’єру.

Рулонні штори захистять вас від яскравого сонячного світла, світла вуличних ліхтарів і просто від цікавих очей сусідів.

Рулонні штори дозволяють контролювати не тільки проникнення сонячного світла, а й вуличного тепла, а також втрату холоду влітку і тепла взимку.
І хоча традиційні жалюзі досить звичні і зручні в експлуатації, але вони все-таки програють рулонним шторам в декорі приміщення.

Основні види рулонних штор

У компанії “Svetloff” ви можете купити рулонні штори 2-х основних типів: відкритого (наз.також mini) і закритого типу (наз. також uni).
Основні
відмінності: в рулонних шторах закритого типу моток тканини, який намотується на вал, закривається коробом, а по вертикалі тканина утримується вертикальними планками.

З чого складаються рулонні штори закритого типу?

Основними складовими рулонних штор є:

Конструкція рулонних штор закритого типу

1) Короб

У компанії “Svetloff” короб для рулонних штор найчастіше виготовляється з пластика. Пластиковий короб нічим не поступається в експлуатації і зовнішнім виглядом алюмінієвому, зате значно дешевше за вартістю.
Короб виконує в основному декоративну функцію, а також запобігає потраплянню пилу і бруду на полотно.
У компанії “Svetloff” короб може бути не тільки білим, але і коричневим, а також “під дерево”.

2) Напрямні планки (шини)

У компанії “Svetloff” за замовчуванням йдуть напрямні планки плоского типу – тобто вони обмежують рух полотна лише з одного боку (сторони інтер’єру), а з боку вулиці тканина утримується склом вікна.
Це найпростіший і недорогий варіант планок і застосовується приблизно в 90% наших замовлень.
У деяких випадках замість них необхідно використовувати так зв. П-подібні планки,
які утримують тканину з двох сторін. Як правило, такі планки використовуються на вікнах з широким 2-х камерним склопакетом.
Напрямні планки підбираються одного кольору з коробом і відповідно можуть бути білими, коричневими, а також “під дерево”.

3) Нижня планка

Щоб рулонна штора нормально опускалася, необхідно збільшити вагу полотна, тому що тканина сама по собі легка. Для цього в нижню частину полотна вшивається або замикається спеціальна так зв. нижня планка, яка як і короб може бути пластикова або алюмінієва.

Ціни на рулонні штори відкритого типу ви можете дізнатися за цим посиланням >>>

Ціни на рулонні штори закритого типу ви можете дізнатися за цим посиланням >>>

Як вирішити який вид рулонних штор вибрати – відкритого чи закритого типу?

Вибір робиться в основному з розрахунку що клієнту більше подобається зовні – відкритого чи закритого типу.
Незаперечною перевагою рулонних штор відкритого типу є їх вартість – приблизно в 2 рази менше, ніж закритого типу.
Рулонні штори закритого типу мають функціональну перевагу:
тканина захищена від попадання пилу і сторонніх предметів, а головне – не розгойдується з боків. У рулонних шторах відкритого типу для цих цілей використовується натягнута вертикально волосінь, що не так естетично в порівнянні з направляючими планками.
Крім цього рулонні штори закритого типу в опущеному стані не пропускають світло, а лише розсіюють його через тканину. У рулонних шторах відкритого типу світло просочується по краях ролети між тканиною і склом.
Слід зауважити, що рулонні штори закритого типу призначені тільки для установки на вікна. Тканинні ролети відкритого типу можна ставити не тільки безпосередньо на вікна, але і на стіну, закриваючи весь віконний отвір.

Як змінювати освітленість приміщення за допомогою рулонних штор?

Змінювати освітленість за допомогою рулонних штор можна одним простим способом: піднімати чи опускати рулонну штору, закриваючи таким чином більшу чи меншу частину вікна. При бажанні можна зафіксувати рулонні штори в проміжному положенні – наприклад по середині між крайнім верхнім і нижнім положенням.
Безпосередньо сам підйом і опускання рулонних штор проводиться за допомогою ланцюжного механізму (по простому – ланцюжки)
Слід зауважити, що тягнути руками за саму тканину і таким чином допомагати шторі опускатися не слід.
Для того, щоб рулонна штора не почала під дією сили тяжіння самостійно опускатися, ланцюжок закріплюється в спеціальну засувку, яка кріпиться на вікні.

Які бувають тканини для рулонних штор?

Крім безпосередньо самого зовнішнього вигляду – тобто текстури та кольору, тканини відрізняються своєю здатністю пропускати світло.
Відповідно ви зможете підібрати таку тканину, яка буде відповідати вашим бажанням за ступенем затемнення приміщення.
Найщільніші тканини, які практично не пропускають світло, називаются Блек Аут (Black Out).
Це досягається за рахунок нанесення непрозорого гумового шару на ту сторону тканини, яка виходить на вулицю.
Тканини Блек Аут, як правило, дорожче своїх звичайних аналогів.
Найбільшою популярністю рулонні штори з тканини Блек Аут користуються в приміщеннях, вікна яких знаходяться на сонячних сторонах будівель, в спальнях, дитячих кімнатах, а також в кабінетах з проектором.

Полотно рулонних штор може бути не тільки тканинним, а й виготовлятися з матеріалів на зразок джуту і бамбука.

Як встановлюються рулонні штори?

Тканинні ролети (рулонні штори) від компанії “Svetloff” можуть кріпитися на вікно на кожен склопакет окремо або можливий варіант, коли одна цілісна велика рулонна штора кріпиться на весь отвір вікна.

На отвір вікна встановлюються тільки ролети відкритого типу, при цьому самі кріплення трохи відрізняються від тих кріплень, які кріпляться на вікна (вони йдуть більш потужні, тому що змушені витримувати більше навантаження). Кріплення на отвір вікна – досить рідкісний варіант.

Найчастіше все-таки замовляють тканинні ролети на кожен склопакет окремо. Тут є свої переваги: можна регулювати освітленість кожного склопакета окремо, ролети не такі великі, як у випадку встановлення на отвір, відповідно важать менше, а значить потрібно менше прикладати зусиль для їх підйому і опускання. Крім цього, і вартість як правило виходить менше, тому що загальна площа виробів зменшується. Ролети відкритого типу кріпляться безпосередньо до пластику вікна за допомогою саморізів. Якщо в майбутньому ви захочете зняти ролети, то отвори, які залишаться, можна буде замазати т.зв. рідким пластиком.

Тканинні ролети закритого типу кріпляться за допомогою шурупів до штапика вікна. А напрямні – за допомогою двостороннього скотча.

Те, що є у рулонних штор, і чого немає у жалюзі

І це та властивість рулонних штор змінювати освітленість приміщення, розсіюючи при цьому зовнішній світ.
Традиційні жалюзі не розсіюють світло, а просто перекривають його. Завдяки тому, що полотно рулонних штор складається з тканини і здатне пропускати світло, вуличне світло розсіюється і в приміщенні створюється особлива чарівна і затишна атмосфера. Цей принцип використовується в торшерах і лампах з абажуром – в них світло від лампочки м’яко розсіюється абажуром, завдяки чому вони стали настільки популярні в спальних кімнатах. Звичайна ж гола лампочка в спальні не дає такого душевного тепла.

Скільки потрібно буде чекати рулонні штори з моменту замовлення до дня установки?

У зв’язку з тим, що в даний час спостерігається значний попит на сонцезахисні системи (наступ піку сезону), а також конкурентною ціною на рулонні штори від компанії “Svetloff” на ринку України, що зумовлює значне завантаження виробництва, термін очікування від заміру виробів до їх установки складає близько 2-х тижнів (плюс-мінус в залежності від графіка установок).

Навіщо мені замовляти рулонні штори у вас, якщо я можу купити готові рулонні штори в будівельному супермаркеті (наприклад в Епіцентрі)?

У разі, якщо ви захочете купити готові рулонні штори, то:
1) вам потрібно буде витратити гроші на проїзд, а також час на стояння в пробках, а потім і на касі.
2) вам потрібно буде попередньо заміряти ваші вікна і не помилитися в розмірах. Готові рулонні штори, які продаються в будівельному магазині, продаються з певним кроком по ширині і певної висоти. У зв’язку з цим, високий ризик того, що після покупки таких штор, вони не зовсім підійдуть за розмірами – наприклад, якщо вони будуть маленькі по ширині, то з боків у вас залишаться щілини (смужки світла). А якщо великі – будуть зачіпати за ручку або укоси вікна, або взагалі просто не помістяться. І як результат, радісний настрій від покупки буде зіпсовано. Можливо, у вас їх навіть візьмуть назад, що знову ж таки буде коштувати витрачених часу і нервів.
3) вам потрібно буде купити підходящі кріплення для установки рулонних штор (саморізи, двосторонній скотч)
4) обмежений вибір тканин – будівельний магазин закуповує рулонні штори лише в декількох варіантах, щоб знизити ціну. У нашій компанії ви можете вибрати тканину близько із 100 варіантів, що точно більше, ніж пропонується на вибір серед готових рулонних штор в будь-якому магазині.
5) і що не менш важливо, ви не зможете підібрати тканину на місці під ваш інтер’єр. На момент покупки в самому магазині вам може здатися, що тканина доречна і підходить, а коли приїдете додому виявиться що не зовсім.
Замовити рулонні штори від компанії “Svetloff” ви можете просто і не виходячи з дому – достатньо лише зателефонувати нашому менеджеру і залишити заявку на безкоштовний виїзд замірника.
У цьому випадку, ви зможете на місці вибрати тканину і подивитися наскільки вона підходить до ваших шпалер, стелі, меблів і інших елементів інтер’єру. В цьому випадку відповідальність за розміри і те як в результаті будуть виглядати рулонні штори по відношенню до вікна, як їх прикріпити, лежить на замірниках, і вам не доведеться ні про що переживати. Крім цього, ви, як правило, можете домовитися з тим, хто заміряє про зручний для вас часу заміру – наприклад ввечері після роботи, коли ви втомилися і не хочеться вже нікуди їхати, або у вихідний день.

Чому рулонні штори стоять так дорого? Я думав (-ла), що вони коштують набагато дешевше!

Дуже часто, люди, які ніколи раніше не стикалися з рулонними шторами (тканинними ролетами) думають, що вони стоять на рівні звичайних горизонтальних жалюзі. На перший погляд в рулонних шторах немає нічого особливого – якась тканина намотується на вал і все.
Розуміння, чому рулонні штори стільки коштують, приходить, якщо наприклад спробувати, хоча б в теорії, зробити їх самостійно за вашими розмірами і з тканини, яка вам подобається. Для цього вам доведеться відповідно десь купити вал, на який вони намотуються. В оригіналі, вал поставляється на виробництво досить великої довжини, наприклад 6 метрів, відповідно вам потрібно буде або замовляти такий довгий вал, що вам не потрібно, або замовити вже нарізаний вал під ваш розміри. В результаті вам потрібно буде додатково заплатити за послугу розпилу і за так званий відхід – тобто за ті шматки, які залишаться зайві, але які складно буде використовувати в подальшому, оскільки вони малих розмірів. Аналогічно з тканиною – вам потрібно буде купити або весь рулон або заплатити за потрібні вам розміри з урахуванням відходів.
Наступний, і, мабуть, найважливіший фактор, від якого залежить вартість – це сама тканина. Для рулонних штор виготовляються спеціальні тканини, яких немає у вільному продажу. Особливість цих тканин в тому, що вони не вигоряють від сонця, не сильно мнуться, просочені пилевідштовхуючим і протиалергенним просоченням, а також досить міцні, щоб витримувати навантаження по намотуванню на вал і розмотуванню.

Більше комфорту при роботі за комп’ютером

Уявіть, ви у себе вдома, проводите час за комп’ютером – працюєте, граєте, відпочиваєте, дивіться відео. Але ось сонце опускається і сонячні промені змушують вас жмуритися, на екрані з’являються відблиски і щоб розгледіти зображення на екрані необхідно сильно напружувати очі … Але варто вам не докладаючи особливих зусиль потягнути за ланцюжок, і алле-оп! Зображення на екрані монітора стане чіткіше, а кімната наповниться приємним романтичним світлом. Ви поринете у чарівну атмосферу м’якого денного світла. Ви відкидаєтеся на спинку свого крісла і задоволено розтягуєтеся в усмішці …

Чи складно доглядати за рулонними шторами?

Рулонні штори не вимагають постійного догляду. На відміну від традиційних штор їх не потрібно знімати, прати, прасувати, потім знову вішати …
Ось кілька простих правил:
1. Піднімати і опускати полотно необхідно тільки за допомогою ланцюжка. (Допомагати ролеті опускатися безпосередньо руками не слід).
2. Необхідно уникати потрапляння бруду на полотно, а також уникати будь-якого механічного впливу на полотно і комплектуючі.
3. Допускається чистити полотно сухою щіткою або губкою, можна також використовувати засоби, передбачені для сухої хімчистки тканини.
4. Допускається протирати карниз і напрямні мокрою ганчіркою.
5. Забороняється експлуатація рулонних штор зі знятими або переустановленними на більшу висоту обмежувачами ланцюга (тканина може скрутитися і відклеїтися).

Зручно замовити не виходячи з дому

Щоб замовити рулонні штори, вам не потрібно витрачати свій час і гроші в поїздках по місту, витрачати свої нерви на стояння в пробках. Достатньо лише зателефонувати нашому менеджеру, і залишити заявку на виїзд до вас на об’єкт нашого замірника з усіма можливими тканинами. Його виїзд безкоштовний і ні до чого не зобов’язує, в т.ч. не зобов’язує робити замовлення або оплачувати виїзд.

Прохолода влітку

Рулонні штори (а ще більшою мірою закритого типу) значно зменшують нагрів приміщення інтенсивним сонячним світлом і ультрафіолетовим випромінюванням, що сприяє також зменшенню витрат на роботу кондиціонера.

Більше тепла взимку

Як відомо, значна частина тепла з будинку йде саме через вікна, незважаючи на всі нові технології виробництва теплоізоляційних склопакетів з 3-ма стеклами й енергозберігаючим покриттям. Завдяки тому, що тканина рулонної штори мають невисоку теплопровідність, віконне скло буде менше охолоджуватися і відповідно менше віддавати тепла на вулицю.

Більше вільного простору

На відміну від традиційних штор, рулонні штори розташовані впритул до вікна, не чіпляються за батарею, дротів, що йдуть від комп’ютера, а також не зачіпають квіти на підвіконні.

Міцний сон

Вночі рулонні штори позбавлять вас від світла вуличних ліхтарів, фар проїжджаючих машин. Ви можете вибрати тканину, яка більше підійде вам за ступенем пропускання світла. Більшість тканин розсіюють зовнішній світ, завдяки чому в кімнаті м’яке розсіяне світло створює затишок, який сприяє легкому засипанню. У разі замовлення рулонних штор з тканини Black out, ви зможете домогтися практично повного мороку у вашій кімнаті.

Настало літо, купили собі сонячні окуляри і літній одяг і збираєтеся їхати у відпустку?

А про свої меблі і шпалери забули ?!
Побутова техніка, меблі та шпалери пряме сонячне світло не люблять, вицвітають, вигорають і псуються. Рулонні штори будуть перешкоджати їх вигорянню і дозволять довше зберегти їх первинний вигляд.

На балконі і лоджії

Якщо ви облаштували балкон чи лоджію і тим більше обшили всередині пластиком, то в літній час, особливо якщо вікна виходять на сонячну сторону, балкон перетворюється в своєрідну лазню. Стає так жарко, що і не хочеться на нього виходити. Рулонні штори значно знизять нагрів балкона в літню пору, і що не менш важливо, зроблять його красивішим і затишнішим.

У дитячій

На відміну від жалюзі, у яких досить строгий “дорослий” дизайн, рулонні штори створять в дитячій кімнаті казкову, добру атмосферу, в якій дитина буде відчувати себе комфортніше і безпечніше. Рулонні штори з тканини Блек аут завдяки створенню практично повного мороку, сприятимуть швидкому засипанню дитини, в т.ч. в денний час.


Ціни на тканинні ролети (рулонні штори) відкритого типу


Ціни на тканинні ролети (рулонні штори) закритого типу

Каталог тканин

NEO – ціна від: відкритого типу – 504 469 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1317 1225 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: недорогі тканини з характерним малюнком, густина мінімальна.

LEN – ціна від: відкритого типу – 595 553 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1360 1265 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: недорогі тканини, щільність мінімальна, свою назву отримали завдяки схожості текстури з льоном.

Berlin – ціна від: відкритого типу – 595 553 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1360 1265 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: однотонні тканини без текстури, щільність середня, великий вибір кольорів.

1008-2, 1011-3 – ціна від: відкритого типу – 595 553 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1360 1265 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тонкі м’які тканини.

1016-1, 1016-2, 1016-3, 1017-2 – ціна від: відкритого типу – 595 553 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1360 1265 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: м’які тканини з різними малюнками.

Бамбук – ціна від: відкритого типу – 595 553 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1360 1265 грн/шт (ціна зі знижкою)

America – ціна від: відкритого типу – 680 632 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою)

Lazur – ціна від: відкритого типу – 680 632 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: щільність тканини більше мінімальної, в деяких місцях є спеціальні маленькі дірочки для створення особливої освітленості приміщення.

Woda – ціна від: відкритого типу – 680 632 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини середньої щільності, тканина трохи шорстка і м’яка на дотик.

Перла – ціна від: відкритого типу – 680 632 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою)

D 6001-1, D 6001-2, D 6001-3, D 6001-6 – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: дуже тонкі тканини.

Ikea – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: щільність мінімальна, тканина шовковиста на дотик.

Акант – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)

Агат – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)

Арабеска – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)

Топаз – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)

Соломка – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)

Натура – ціна від: відкритого типу – 765 712 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1530 1423 грн/шт (ціна зі знижкою)

“A” – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: однотонні тканини без текстури, щільність середня, великий вибір кольорів, схожі на тканини Berlin.

G 105 – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: недорогі тканини з характерним малюнком, щільність мінімальна.

G 901, G 902, G 109, G 111 – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: недорогі тканини, щільність мінімальна, тканина трохи шорстка на дотик.

Фестиваль – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)

Фала – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)

Ніл – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)

Grass – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканина має “трав’янисту” на дотик поверхню, відповідну її назві (в перекладі з англ. Grass – трава).

Pearl – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), поверхня трохи блищить і має своєрідну текстуру.

1011-1, 1017-1, 1019-3 – ціна від: відкритого типу – 850 791 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1615 1502 грн/шт (ціна зі знижкою)

Марсель – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)

Пальма – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)

Льон – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: цікаві на дотик тканини, що нагадують льон.

Дріада – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: шорсткі на дотик тканини зі специфічним малюнком.

Орбіта – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини біло-блакитного кольору з малюнком, відповідним назві тканини.

Sprig – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: шорсткі тканини на квітковий мотив, ступінь захисту від сонячного світла мінімальна.

Barvy – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тонка тканина, поверхня не гладка (шорстка).

POLO – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)

NEO B/O – ціна від: відкритого типу – 1020 949 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: недорогі тканини з характерним малюнком, густина мінімальна.

Umbra B/O – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)

no images were found

Альфа В/О – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), однотонні, абсолютно без всяких візерунків, незважаючи на це зовні виглядають досить вишукано.

Сфера В/О – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out). Поверхня безлічі ліній, які складають візерунок тканини, блищить і переливається на світлі.

Пасьянс – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)

Суфле – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)

2010-1, 2010-2, 901, 903 – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), добре підходять для дитячих кімнат.

JP 1019-3, JP 1020-1 – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), добре підходять для дитячих кімнат і для спальних.

Camila – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тонкі тканини з назвою, що відповідає зовнішньому вигляду.

Salut – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини з яскравим “тропічним” малюнком.

Jute – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини мають досить ошатний вид, назва тканини пояснюється близькістю матеріалу тканини до натурального (джут).

Wind – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)

Pastel – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)

Natural – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)

Гармонія – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: однотонні тканини з невеликою шорсткістю поверхні, великий вибір кольорів.

Китайська троянда – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тонкі тканини з назвою відповідною зовнішньому вигляду.

Болгарська троянда – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: м’яка тканина з відповідною малюнку назвою.

Шовк – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тонкі тканини, всупереч назві поверхня не гладка (шорстка), великий вибір кольорів.

Камелія – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: шорсткі тканини на квітковий мотив, покриті безліччю блискіток.

Флора – ціна від: відкритого типу – 1105 1028 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 1870 1739 грн/шт (ціна зі знижкою)

Орбіта B.O. – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), зовні виглядають досить вишукано

Шовк В/О – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out); всупереч назві поверхня не гладка.

Афіна В/О – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), тканина сильно шорстка на дотик.

Пуебло В/О – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), тканина цікава на дотик, нагадує бавовну і мішковину.

Льон В.O – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, що не пропускають світло (Black out), цікаві на дотик тканини, що нагадують льон.

Pearl B/O – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Cairo B/O – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Briar – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Онда – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: поверхню тканини трохи нагадує луску змії.

Сакура – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тонкі тканини з назвою відповідною зовнішньому вигляду.

Luminis – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: досить щільні тканини з блискучою поверхнею (на фото блиск не видно, його можна побачити вживу).

Frost – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Barocco – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Abris – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Champange – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Ping-Pong – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Небо – ціна від: відкритого типу – 1275 1186 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2040 1897 грн/шт (ціна зі знижкою)

Emir – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: блискучі тканини, що нагадують арабські мотиви.

Sofi – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини середньої щільності з блискучим малюнком.

Aruba – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: матеріал тканини дуже цікавий, що нагадує натуральні матеріали на основі рослин.

Eden – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: глянцеві гладкі тканини. Тонкі, але в той же час досить щільні.

Verbena – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: шорсткі тканини, малюнок рослини (листя і гілки) – блискучий.

Batik – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини з глянцевою поверхнею, виглядають досить яскраво і красиво.

Rosmary – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тонка, але досить щільна глянцева тканина, переливається на світлі.

Bubble – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: глянцеві тканини з цікавим малюнком, відповідним назві (bubble – англ. “Бульбашки”).

Damask – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: глянцеві гладкі тканини. Тонкі, але в той же час досить щільні.

Міста – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)

Car – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)

Kitty – ціна від: відкритого типу – 1445 1344 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2210 2055 грн/шт (ціна зі знижкою)

Paloma – ціна від: відкритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2550 2372 грн/шт (ціна зі знижкою)

Calcutta – ціна від: відкритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2550 2372 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: тканини, сильно не схожі на всі інші. Складаються зі смуг, що чергуються – одні смуги сильно пропускають світло (виглядають у вигляді сітки), інші ж – щільні. Причому практично всі смужки різної ширини. Матеріал тканини нагадує натуральний рослинний.

Astra – ціна від: відкритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2550 2372 грн/шт (ціна зі знижкою)

Viola – ціна від: відкритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2550 2372 грн/шт (ціна зі знижкою)

Сідней – ціна від: відкритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2550 2372 грн/шт (ціна зі знижкою)

Джамала – ціна від: відкритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2550 2372 грн/шт (ціна зі знижкою)

Квітка – ціна від: відкритого типу – 1785 1660 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 2550 2372 грн/шт (ціна зі знижкою)

Aqua Pearl – ціна від: відкритого типу – 2465 2293 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 3230 3004 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: однотонні тканини середньої щільності.

Aqua Breeze – ціна від: відкритого типу – 2465 2293 грн/шт (ціна зі знижкою), закритого типу – 3230 3004 грн/шт (ціна зі знижкою)
Опис: цікава унікальна тканина, виконана в формі дуже дрібного плетіння.


Приклади наших робітЗелені тканинні ролети з ведмедиками на фоні зелених шпалер

Тканинні ролети з візерунком у вітальні
Бузкові тканинні ролети на велике вікно
Сині тканинні ролети на декількох вікнах
Білі тканинні ролети на дерев'яному вікні
Помаранчеві тканинні ролети на декількох вікнах
Білі тканинні ролети на вікнах лоджії
Білі тканинні ролети на кухню
Тканинні ролети з насиченим червоним кольором
Помаранчеві тканинні ролети на дверях балкона
Тканинні ролети сірого кольору з візерунком
Помаранчеві тканинні ролети на кухні
Фіолетові тканинні ролети на вікнах балкона
Коричневі тканинні ролети з візерунком на вікні спальні

Посмотреть на другие наши работы →→→

Щоб купити, замовити горизонтальні, вертикальні жалюзі, рулонні штори і тканинні ролети День-Ніч з доставкою і установкою,
довідатися про ціни на всі види жалюзі і тканинних ролет,
викликати майстра-замірника із зразками всіх кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони (виберіть ваше місто):