Рулонні штори Блек аут (Black out) – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Рулонні штори Black Out

Сонце дуже яскраво світить?
Необхідно створити темряву в кімнаті у денний час?

Дитина не може заснути вдень?

Тоді вам потрібні рулонні штори з тканини типу Black out (Блек аут)!
Тканина Блек аут складається з двох шарів, один з яких зроблений на основі щільної гуми, яка не пропускає світло. Завдяки цьому і досягається максимальний світлозахист приміщення. Тканина Блек аут затримує навіть яскраве сонячне світло.
Прогумований шар виходить на вулицю і його не видно, а інший шар видно зсередини і він як раз відповідає за декор приміщення.

Будова конструкції

При замовленні рулонних штор (тканинні ролети) з тканини Блек аут в компанії “Sveloff”, ви можете вибрати 2 варіанти тканинних ролет: відкритого і закритого типу (тобто, з напрямними і коробом).
У варіанті з закритим типом виключається проникнення світла з боків ролетного полотна, на відміну від ролет відкритого типу.
В цілому тканинні ролети відкритого типу з тканини Блек аут будуть ефективним рішенням захисту певного місця в кімнаті від яскравого джерела світла з вулиці (ліхтаря, сонця), але якщо потрібно домогтися максимальної затемненности в самій кімнаті, то в такому випадку будуть необхідні тканинні ролети закритого типу.

Як переконатися в тому, що тканина Блек аут дійсно не пропускає світло?

При виїзді нашого замірника до вас на об’єкт, ви зможете ознайомитися з усіма тканинами Блек аут. Якщо піднести їх на сонячне світло, а в темний час доби – до звичайної лампи, можна таким чином на власні очі переконатися в тому, що тканини Блек аут дійсно не пропускають світло.

Тканини Блек аут – запорука повноцінного сну і відмінного настрою

Загальновідомий факт: для повноцінного сну в кімнаті повинно бути максимально темно. Якщо при цьому в кімнаті є якесь світло, наприклад від вуличного ліхтаря, то порушується вироблення організмом гормону сну, який відповідає за повноцінний сон. У цьому допоможуть тканини Блек аут, які не тільки захистять від непотрібного зовнішнього світла, а й створять сприятливу для сну обстановку у денний час. Доведено, що нетривалий сон вдень (30 хв-година) корисний не тільки для дітей, а й для дорослих.

Тканини Блек аут коштують дорожче звичайних?

У компанії “Svetloff” тканини Блек аут коштують дорожче звичайних аналогічних тканин, в першу чергу за рахунок нанесення додаткового прогумованого шару. Але ця переплата в майбутньому окупиться хорошим настроєм і самопочуттям завдяки кращій якості сну.

Тканина Блек аут – більше комфорту при роботі з комп’ютером

Часто, коли яскраво світить сонце, зображення на моніторі комп’ютера стає тьмяним і насилу помітним. Тканина Блек аут зробить перегляд фільмів і роботу за комп’ютером настільки ж комфортними, як і в нічний час.

Що робити зі шторами?

Якщо ви повісите на вікно тканинні ролети Блек аут, це зовсім не означає, що необхідно зняти з карниза колишні традиційні штори. Завдяки досить широкому вибору текстур і забарвлень, ви зможете домогтися гармонійного поєднання тканинних ролет Блек аут з колишніми шторами і зможете за власним бажанням користуватися ними одночасно.

Тканини Блек аут – незмінний з часом вид

Незважаючи на те, що тканина Блек аут може приймати на себе удар яскравого сонячного світла, завдяки стійкості тканини Блек аут до вигоряння, вона не змінить свій колір з часом.

Прохолодніше влітку

Завдяки стримуванню тканинами Блек аут сонячного світла, в літню пору приміщення буде не так сильно нагріватися, що збереже бажану прохолоду.

Легке управління

Незважаючи на те, що тканини Блек аут досить щільні, управління ними не вимагає особливих зусиль – досить просто потягнути за ланцюжок, що під силу навіть дітям.


Зразки тканин Блек аут ви можете побачити тут (Якщо клікнути по картинці, вона збільшиться):

JP 1017-1, JP 5001-1, JP 1019-3 – ціна від: відкритого типу – 1262 858 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2272 1545 грн/шт. (ціна зі знижкою)


2010-1, 2010-2, 903 – ціна від: відкритого типу – 1262 858 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2272 1545 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Афіна – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Орбіта BO – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Пуебло – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Cairo B / O – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Альфа В / О – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Сфера В / О – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Umbra BO – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Льон В.O. – ціна від: відкритого типу – 1623 1103 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2678 1821 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Шовк В / О – ціна від: відкритого типу – 1857 1263 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2911 1980 грн/шт. (ціна зі знижкою)


Pearl BO – ціна від: відкритого типу – 1857 1263 грн/шт. (ціна зі знижкою), закритого типу – 2911 1980 грн/шт. (ціна зі знижкою)

Щоб купити, замовити горизонтальні, вертикальні жалюзі, рулонні штори і тканинні ролети День-Ніч з доставкою і установкою,
довідатися про ціни на всі види жалюзі і тканинних ролет,
викликати майстра-замірника із зразками всіх кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони (виберіть ваше місто):