Жалюзі в дитячу кімнату

Природне світло для дитини відіграє дуже важливу роль. Завдяки йому відбувається синтез вітаміну D в організмі, який сприяє зростанню і розвитку малюка. Але як непросто грати або робити уроки, коли сліпить сонце! А тому при облаштуванні дитячої кімнати важливо підібрати віконний декор так, щоб не перешкоджати проникненню сонячного світла, але все ж зуміти захистити малюка від надмірного ультрафіолету.

Звичайний віконний декор (гардини, тюль або штори) в дитячих кімнатах сьогодні замінюють жалюзі. Вони вміло регулюють свеітловий потік і забезпечують достатню кількість сонця в кімнаті, до того ж виглядають дуже естетично і не зможуть набриднути дітям.

Вимоги до жалюзі

У кожної кімнати своя специфіка, і від цього залежить вибір всього декору. Дитяча – не виняток. Крім того що в першу чергу повинен бути забезпечений достатній рівень світла, є ще кілька вимог до жалюзі для цієї кімнати:

– безпека. Вона повинна бути в усіх відношеннях: і в матеріалах, і в самій конструкції. Найприйнятніші матеріали жалюзі для дитячої – алюміній або поліестер. Що стосується конструкцій, вони міцні і добре кріпляться на карнизі, а тому обірвати їх непросто;

– простота в догляді. Часті прибирання в дитячій кімнаті само собою зрозуміле явище. А тому жалюзі приводити в порядок неважко. Вертикальні або рулонні штори – ті, на яких найменше накопичується пил, все завдяки просоченню-антистатику. Горизонтальні ламелі досить протерти м’якою ганчіркою, в крайньому випадку, вологою;

– світлі відтінки. За замовчуванням в кімнаті у дитини має бути світло. А тому в фаворі – всі світлі відтінки ламелей, звичайно, узгоджені з колірною гамою кімнати. Зазвичай це жовтий, світло-зелений, рожевий, блакитний або бузковий;

– простота в управлінні. Дитина-школяр цілком самостійно може управляти світловим потоком і підбирати для себе рівень освітлення, а заодно освоїть нові навички.

Які види обрати

Облаштувати кімнату малюка можна з яким завгодно видом жалюзі. Кожен буде доречним, естетичним і функціональним.

1. Вертикальні. Ламелі в підлогу варто вибирати для старших дітей або підлітків. Малюки, забувши про все в грі, можуть запросто зачепити їх і обірвати, так що для них найкращим варіантом буде довжина до підвіконня.

2. Горизонтальні. Ці прості конструкції підходять саме для невеликих кімнат: їх можна прикріпити безпосередньо на раму, а підвіконня облаштувати з користю. Для дітей зазвичай обирають яскравий дизайн ламелей, не обмежуючись стандартним сірим або білим.

3. Рулонні штори. Естетика цих полотен припаде до вподоби дітям, адже тут є будь-які кольори і відтінки. І напевно діти оцінять роллштору «Зебра». Вона виглядає оригінально: в ній по черзі поєднуються смуги прозорого і щільного полотна, які або притінюють приміщення, або затінюють повністю.

4. Роллштори з фотопринту. Діти дуже люблять все незвичайне. Так що нанесений на полотно роллштори фотопринт неодмінно точно порадує, особливо, улюблений мультяшний герой, мила тваринка або принт з космічною темою.

Кожен з видів по-своєму оригінальний, але в будь-якому випадку задача по затіненню буде вирішена.

Щоб купити, замовити горизонтальні, вертикальні жалюзі, рулонні штори і тканинні ролети День-Ніч з доставкою і установкою,
довідатися про ціни на всі види жалюзі і тканинних ролет,
викликати майстра-замірника із зразками всіх кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз на офісні телефони (виберіть ваше місто):