Жалюзі в Хмельницькому – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою і установкою в Хмельницькому,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз за офісними телефонами в Хмельницькому:
  


Горизонтальні жалюзі у Хмельницькому – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Хмельницькому – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Хмельницькому – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Хмельницькому – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Хмельницькому – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас в Хмельницькому та передмісті наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,
• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускає світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому та ланцюжковому механізмі.

Жалюзі в хмельницькі квартири

Незалежно від площі, квартира потребує комфортного рівня світла. І жалюзі як ніщо інше зможуть його забезпечити, причому кожна система по-своєму.
Дуже добре затінюють горизонтальні жалюзі, зрозуміло, при розгорнутих ламелях. Але якщо потрібно впустити трохи світла, ламелі трошки піднімають, щоб залишити зазори. І хай не здаються ці системи нудними: тільки погляньте, в яких кольорах є ламелі.
М’яке світло забезпечать розгорнуті полотна рулонних штор. А якщо виникла ностальгія за класичним текстилю на вікнах, вони цілком зможуть його замінити. Але виглядають більш стильно.
Якщо ж необхідно створити повне затемнення, жалюзі блекаут зуміють вирішити це питання. Системи рулонні, полотна в них прогумовані, завдяки чому не пропустять світло взагалі. Тканини декоративні, що дозволить до того ж і прикрасити інтер’єр.

Жалюзі для приватного будинку

Різноманітність приватних будинків передбачає і різноманітність стилів. І кожен з них зможуть доповнити жалюзі.
Лофт, індастріел, high-tech та подібні до них стилі найбільш вдало комбінуються в жалюзі Венус. Ті дуже компактні і прості, кріпляться відразу на раму. І з потоками світла відмінно справляються. У деяких випадках можна піти на експеримент і навіть монтувати рулонні штори День-Ніч. Їх смугасті полотна не тільки прийнятні в даному випадку в білому кольорі, але є і з чорною смугою, що виглядає вельми незвично.
А ось Прованс або Кантрі неодмінно вимагає доповнення полотнами, що імітують натуральну фактуру. І такі тканини у римських штор. Подивіться, як достовірно вони виглядають.
Класика ж хороша з рулонними шторами. Причому полотна можна вибрати як яскраві і навіть з візерунками, так і однотонні.

Жалюзі в офіс

Кількість офісних приміщень з кожним роком зростає. Вони переважно – в бізнес-центрах з широкими або панорамними вікнами. І тут без жалюзі не обійтися.
Вертикальні жалюзі зустрічаються на таких вікнах найчастіше. Попросту немає інших систем, які б настільки вдало доповнили ці простори. Кріпиться карниз під стелею, а довгі ламелі закривають всю площу скла. При тому яскраве світло перетворюють в приємне освітлення.
Непоганий варіант для великих вікон і рулонні штори. І кріплять їх виходячи від параметрів вікна: чи на раму, або на посилений карниз, якщо потрібно полотно широке. Тут можна подивитися варіанти полотен для офісу.
І органічні в офісах горизонтальні жалюзі. Ось вони незамінні на невеликих вікнах. Кріпляться на раму. Ламелі зручно виставляти під кутом в діапазоні 180º.

Римські штори на вікнах Хмельницького

Мабуть, настільки затишними, як римські штори, не можуть стати жодні сонцезахисні системи. Все через можливість створювати складки при піднятому полотні. Тому вони настільки популярні в вітальні, спальні, на балконі – всюди, де важливий затишок.
Свою назву ці жалюзі взяли від прототипу – класичної римської штори. Але ось система управління як у жалюзі: карниз і ланцюжок. До того ж, полотно пронизане горизонтальними стрижнями, що і забезпечує рівні заломи.
Звичайна справа кріплення на отвір. Саме так складкам ніщо не заважає і розкривається краса полотен. А барвистість тканин зуміє здивувати. В каталозі яких тільки немає кольорів: благородна синя, ніжна рожева, приємна пісочна і багато інших. Крім того, полотна різні по щільності і фактурами.

Жалюзі на балкон і лоджію

Ранкове або вечірнє сонце на балконі цілком собі приємне. Але от не денне. І для всіх випадків потрібні жалюзі. Будь-якою системою – і не важливо, полотна тут або ламелі – зручно управляти. А значить, відштовхуватися потрібно від того, який рівень освітлення виникне при закритому вікні.
Поліестер в вертикальних жалюзі досить щільний, щоб перетворити яскраві промені в м’яке світло. І ці системи підходять великим балконах.
Так як ламелі в горизонтальних жалюзі з алюмінію, в складеному стані вони забезпечують густу темряву, але не повну. Ці системи стануть відмінним доповненням невеликим приміщенням – монтаж на раму самий виправданий.
Є ще хороший варіант для балкона – рулонні штори. Тканини забезпечать м’яке світло, і до того ж, їх можна залишати на будь-якій висоті, що теж впливає на освітлення. Та й монтувати можна по-різному: хоч на кожну стулку, хоч на один карниз одним полотнищем.

Тканинні жалюзі

Очікуваний матеріал віконного декору – тканина. І в сучасному виконанні вона використовується в двох видах жалюзі. Скажемо одразу, тканина – синтетична, і в кожній системі у неї свої особливості. Але вона дуже практична, а до того ж з напиленням на поверхні, відштовхуючим пил.
Перший тканинний варіант – рулонні штори. Тут тканина зафіксована на рухомому рулонному валі (находиться в русі за допомогою ланцюжка), внизу у неї схил. Є два типи систем: відкритий і касетний. Тканина досить тонка, щоб зуміти намотатися на цей самий вал. У розгорнутому стані вона добре затінює. В каталозі – забарвлення.
Другий варіант – вертикальні жалюзі. Тут використані довгі смуги поліестеру. Він досить щільний. Ширина кожної смуги 127 мм або 89 мм, довжина може бути будь-якою. Ламелі зібрані в систему, кріпляться на карниз (на бігунки). Рухає системою смуг ланцюжок.

Жалюзі на кухню

Кухня кухні ворожнеча. Десь і одному тісно, ​​а десь можна помістити всю велику родину, ще й для друзів місце залишиться. Але в будь-якому випадку потрібно піклуватися про приємне освітленні.
Для маленької кухні гарні саме горизонтальні жалюзі або ж жалюзі Венус. Підходять вони з багатьох причин. По-перше, кріпляться на раму і дають доступ до підвіконня. По-друге, вони найбільш практичні, так як алюміній в складі не іржавіє і добре відмивається.
А ось для кухні побільше вибір ширший. Ті ж рулонні штори. Причому їх адже можна кріпити не тільки на раму, а й на отвір. Це виправдано на широкому вікні: можна вибрати темне полотно або великий візерунок. Або вертикальні жалюзі до підвіконня або ж з довгими ламелями. Кріпиться система також над вікном.

Жалюзі від яскравого сонця (блекаут)

Рятується від яскравого світла хто як може. У хід йдуть навіть портьєри або відсунутий в найтемніший куток диван. Але ж є жалюзі блекаут.
У цих системах конструкція, як і в рулонних шторах. Але ось полотно особливе. По-перше, нитки сплетені особливим чином, по-друге, з вивороту тканину прогумована. Завдяки цим прийомам і досягається повне затемнення (саме так перекладається назва blackout). Природно, коли це потрібно. Але коли потрібно забезпечити тільки наявність м’якого світла, тканиною закривають сонце. Це здорово притенє, що дозволяє без проблем працювати за ноутбуком.
Якщо подивитися каталог, легко виявити в ньому дивовижне розмаїття дизайнів. Так що ж ці системи ще й прикрасять інтер’єр.

Жалюзі Венус на рами хмельницьких вікон

Складно помилитися, обираючи на вікна жалюзі Венус. Вони хоч і прості, але однаково добре доповнювати і офіс, і будинок. Але спочатку про них трохи більше.
Даний вид жалюзі всього-то різновид горизонтальних систем. Вони дуже акуратні. Карниз – плоский, ламелі – компактні. Для рами ПВХ це ідеальна пара. Ламелі розташовуються таким чином, що займають лише площа над поверхнею скла. Тому і виміри перш виготовлення проводять дуже ретельно.
Для правильно організованого простору це найкраще рішення. Вони звільнять підвіконня. Доглянути ламелі для свого будинку або в офіс можна тут.

Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Стильно прикрасити віконні прорізи можуть всі без винятку жалюзі. Але особливо красиво виглядають рулонні штори День-Ніч. У білому кольорі вони так схожі на тюлеві фіранки. А ось в будь-якому іншому кольорі виглядають ще більш оригінально.
Вся фішка систем в полотні. Воно в два рази довше висоти вікна, так як закольцовано навколо рулонного вала і складено в два шари. Складається з горизонтальних смуг, що чергуються, двох видів щільності. В цьому і вся сіль: зрушуючи смуги, можна по-різному впливати на світ, що і зашифровано в назві.
Звичайний спосіб кріплення – на раму. Касетний тип конструкції більш акуратний, а відкритий більш вільний.

Білі жалюзі

Який колір найкращим чином поєднується з усіма іншими? Звичайно ж, білий. У будь-якому його відтінку. І особливо він гарний у віконному декорі – жалюзі. Якщо погортати каталог, можна впевнитися, що кожна з систем представлена ​​в білому кольорі. Традиційно – жалюзі Венус і горизонтальні жалюзі. У білому кольорі і вертикальних жалюзі, причому ламель шириною і 89 мм, і 127 мм. І кожна – в інший фактурі. Розрізняються білосніжні полотна і рулонних штор – також за фактурами.
На вікнах білий колір хороший хоча б тому, що навіть при зімкнутих пелюстки та розгорнутих полотнах наповнює кімнату світлом. І не краде простір, що особливо важливо для невеликих приміщень.

Дерев’яні жалюзі

Щось особливе – дерев’яні жалюзі на вікнах. Вони зможуть привернути до себе увагу і створити теплу затишну атмосферу.
Це горизонтальні жалюзі. Однак ламелі в них з тонких пластин дерева. Ширина кожної – 25 мм і 50 мм. Краї акуратно оброблені, так що немає ризику подряпати руки. Кріпиться система як зазвичай – на раму або на проріз.
Окремо варто згадати про дизайнах ламелей. Тут багато відтінків коричневого (починаючи від пісочного закінчуючи шоколадним), кілька тонів зеленого, є навіть білий і чорний кольори.
Такі системи хороші не тільки на вікнах робочого кабінету. У вітальні, дитячій кімнаті, домашній бібліотеці, на мансарді їм також з легкістю знайдеться місце.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі в Хмельницькому ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі в Хмельницькому ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори в Хмельницькому

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):

 
Всі ціни на жалюзі в Хмельницькому >> >> >>
 
Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>
 

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою і установкою в Хмельницькому,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз за офісними телефонами в Хмельницькому: