Жалюзі в Кам’янському – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Кам’янському,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами в Кам’янському:


Горизонтальні жалюзі у Кам’янському – від 413 грн/шт – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Кам’янському – від 580 грн/кв.м – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Кам’янському – від 469 грн/шт – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Кам’янському – від 1043 грн/шт – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Кам’янському – від 1100 грн/шт – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас в Кам’янському та передмісті наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,
• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, яка зовсім не пропускає світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмі.

Жалюзі в кам’янські квартири

Часто завершальним штрихом в облаштуванні квартирних кімнат стає віконний декор. І все частіше у вигляді жалюзі. Це виправдано, оскільки саме вони поєднали естетику і зручність у всіх сенсах.
І найбільш красивими є рулонні штори. І за рахунок кольорів, і за рахунок візерунків. Тільки подивіться, як вони виглядають! Полотна легко розташувати на будь-якій висоті – залежить від інтенсивності сонячного світла. Спальні та вітальні найчастіше саме з ними.
По-своєму красиві горизонтальні жалюзі з кольоровим ламелями. Причому в декількох десятках забарвлень і ламель 16 мм, і 25 мм завширшки. А головне, їм не позичати практичності, що важливо для кухонного приміщення.

Жалюзі для приватного будинку

Скільки вікон у будинку – стільки можна вибрати і жалюзі. Адже справді: і освітлення в кожній кімнаті своє, і параметри отворів відрізняються.
Почнемо з розмаху вертикальних жалюзі. Вони ідеальні для панорамних вікон і широких прорізів. Природні, довгі ламелі виглядають найбільш естетично. Але у вигляді арки або до підвіконня теж непогані. Ще один плюс – ці системи гарні на похилих карнизах. Якщо кімната світла, можна зупинити вибір на темних кольорах і навпаки.
Мініатюрним вікнам потрібні відповідні системи, і що тут може бути краще, ніж жалюзі Венус? Це різновид горизонтальних жалюзі, але більш легкі, компактні і кріпляться на раму. Крім класичного білого або коричневого кольору можна вибрати кольорові ламелі.

Жалюзі в офіс

Офіс офісу ворожнеча. Десь щодо висвітлення не турбуються: розташування ідеальне. А ось десь справжній крематорій, і з цим потрібно якось боротися. Жалюзі – ідеальне рішення.
Почнемо з найпоширеніших систем – вертикальних жалюзі. Офісам вони підійшли ідеально, і причин тому кілька. Стильний зовнішній вигляд – це раз. Зручність в управлінні – це два. Гармонійне поєднання з великими вікнами – три. Ну і прийнятна вартість.
Горизонтальні жалюзі колись були класикою, і сьогодні хоч не настільки популярні, але все ж залишаються офісним варіантом. Їх із задоволенням монтують в офіси, де вікна не настільки старанні. І сьогоднішні варіанти більш стильні – переконайтеся самі.
Навіть рулонні штори можна зустріти в офісі. Причому в різних варіаціях: як в типовому варіанті, так і з полотном блекаут (повне затемнення). Останній варіант хороший для південних вікон, причому повне затемнення створюють рідко – тільки закривають яскраве сонце, створюючи приємну напівтемряву.

Римські штори на рами каменських вікон

Часом в образ свого будинку хочеться внести нотку оригінальності. І саме просте, що можна зробити, підібрати віконний декор. А саме римські штори.
Складки – ось що їх відрізняє від інших систем. Формуються вони не самі по собі, а завдяки наявності горизонтальних прутів, розташованих в 20-30 см одна від одної. Тканина з’єднана з карнизом, забезпечена ланцюжком.
Монтаж на отвір самий виправданий, так як в даному випадку тканина не чіпляється за укоси.
Окремо слід згадати про дизайнах полотен. Вони просто чудові. Відрізняються не тільки рівнем світлонепроникності (від тюлеобразной тканини до блекаута), але і фактурами (льон в декількох варіаціях, Джуси велюр, портьєра). І звичайно ж, забарвленнями. Рідко де доведеться зустріти такий яскравий червоний, стильний синій або ніжний пудровий колір.

Жалюзі на балкон і лоджію

Балкони діляться на два типи: ті, яким потрібен лише легкий віконний декор і ті, яким необхідні потужні світлофільтри. Але і в першому, і в другому випадку виручать жалюзі.
Відмінним варіантом декору показали себе римські штори. Якщо не потрібні маніпуляції зі світлом, полотна піднімають, і складки прикрашають вікна і приміщення в цілому. Але ті ж системи і розсіють світло, всього лише потрібно розгорнути полотно. Це якщо полотно зі світлонепроникність 30 або 60%. А ось полотна блекаут зуміють затемнити на 100%.
Також гарні для кожного випадку і рулонні штори День-Ніч. У ролі одного лише декору можна використовувати світлі або яскраві кольори, а смуги виставити в режимі день. Але якщо все ж потрібно приглушити світло, допоможе режим ніч.

Тканинні жалюзі на вікна

Старі штори набридли, але від тканин на вікнах немає сил відмовитися? Чому б не придивитися в тканинним жалюзі?
Відомий представник цих систем – рулонні штори. Уже сама назва наштовхує на думку, що в складі є рулонний вал. На нього і намотується полотно. Сама тканина може бути яка вільно звисає (цей тип системи називають відкритою), так і касетною (тканина міститься в своєрідну касету, що складається з металевих планок). Ці системи одні із самих естетичних.
Також в тканину в складі вертикальних жалюзі. Вона щільна – поліестер. Її довгі вузькі смуги (ширина 89 або 127 мм ) кріпляться за допомогою бігунків до карнизу. Наскільки довгим буде ці ламелі – кожен вирішує, виходячи з особливостей інтер’єру.
В обох випадках просочення-антистатик не дозволяє накопичуватися пилу, що важливо не тільки для ефективного прибирання, але і для людей з алергією.

Жалюзі на кухонні вікна Кам’янського

Сучасні жалюзі зуміли досить непогано інтегруватися в непростий кухонний клімат і різні розміри вікон. Тому від традиційного текстилю споживачі потроху відступають.
Горизонтальні жалюзі (в тому числі і компактні жалюзі Венус) гарні для невеликих кухонь. Вони монтуються на раму, так що підвіконня відкрите. Ламелі легко повертаються і зсуваються. Матеріал не схильний до корозії, тому надлишок вологи їм не шкодить.
А ось рулонні штори підходять практично всім вікнам. Принтів і забарвлень в достатку. Тканина просякнута антистатиком, що до того ж робить їх практичними.

Жалюзі від яскравого сонця (блекаут)

Прямі сонячні промені в офісі або житловій кімнаті доставляють масу дискомфорту. І не завжди вистачає щільності звичайних рулонних штор або вертикальних жалюзі – іноді необхідно повне затемнення. І що ж? Вихід є – жалюзі блекаут. Так, саме вони і створюють непроглядну темряву.
Розглянувши полотно, легко виявити, що воно більш щільне, ніж в традиційних рулонних шторах, а на вивороті шар спецзасоба, що не пропускає світло. Решта ж частини конструкції типові: карниз з валом, ланцюжок, можливі напрямні.
Зручність у монтажі дозволяє кріпити систему і на раму, і на кожну стулку, і на отвір.
Незважаючи на таку високу ефективність, жалюзі блекаут досить естетичні. Подивитися варіанти полотен можна тут.

Жалюзі Венус для каменских вікон

Коли мова заходить про мінімалізмі в віконному декорі, на думку спадає єдиний вид жалюзі – Венус. Але ж і справді більш лаконічною системи немає.
Це розробка під матеріал сучасних металопластикових вікон. Розраховані вони для кріплення тільки на раму, тому і гранично легкі. Карниз кріпиться до верху рами (на кожну стулку окремо), система алюмінієвих ламелей нависає чітко над склом, не перекриваючи раму. Кріпиться система до низу рами – щоб уникнути провисання і ризиків прищеплення стулками. Ланцюжок надає руху всі ламелі: повертає, піднімає, опускає. Незважаючи на близьке розташування до скла, смуги його не зачіпають.
Ширина ламелей як і у типових горизонтальних жалюзі – 16 і 25 мм. І для кожної з них своя палітра кольорів. А ось карниз в двох варіантах – білий і коричневий.

Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Незвичайне приваблює. І вже точно зможуть залучити увагу рулонні штори День-Ніч. Дві особливості цих полотен стали їх відмінністю.
Перша – два шари тканини. Друга – її неоднорідність. Справа в тому, що тканина складається з горизонтальних фрагментів, які чергуються. Частина прозорих, частина щільних. Саме завдяки такій структурі і можна створювати ті режими, про які говорить назва.
Сама конструкція з рулонним валом, в нього і закольцовано полотно. Внизу обважнювач. В системі ланцюжок. Кріпиться система на раму.
Так ось, розподіливши сегменти щільного матеріалу таким чином, щоб вони перекривали сітку, вийде добитися густого мороку – це і є режим ніч. А ось якщо прозорі вставки відкрити, світло буде м’яким – режим день.

Білі жалюзі

Що може бути простіше, ніж доповнити інтер’єр білими жалюзі? Виглядають вони ошатно і легко, і до того ж, стають гармонійною частиною будь-якого інтер’єру.
Взяти ті ж горизонтальні жалюзі. Їх типовий колір – білий. У тандемі з білою рамою виглядають цілісно і природно.
Ламелі білого кольору є і в складі вертикальних жалюзі. Для маленького приміщення це відмінний лайфхак, так як наповнюють і світлом, і не забирають простір. У довгому варіанті виглядають просто дивовижно.
Прекрасні і полотна рулонних штор, природно, білі, і кожна фактура хороша по-своєму. Вона дуже м’яко розсіює світло, і навіть напівтемрява з нею приємна.

Жалюзі в вітальню

Важко назвати осередком затишку вітальню, в якій погані справи з освітленням. Але найпростіші жалюзі легко це виправлять.
Для тих, хто шукає мінімалізм, жалюзі Венус стануть справжньою знахідкою, причому як для білого вікна (в білому кольорі), так і для коричневого (в коричневому). Система виглядаює цілісно. А головне – захищає від проникнення непотрібних поглядів і фільтрує світло.
Хто любить розкіш, ласкаво просимо в каталог з римськими шторами. Системи прекрасні не тільки наявністю складок на полотнах. Чого тільки варті кольори. Взяти хоча б фіолетовий, синій, трав’яний. Або портьєрні тканини з вензелями. Більше – тут.
Золота середина – вертикальні жалюзі. У вітальні вони добрі не тільки як світлофільтр. У ролі декору теж дивовижні, причому і на великих, і на середніх вікнах.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі в Кам’янському ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі в Кам’янському ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори в Кам’янському

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):

 
Всі ціни на жалюзі в Кам’янському >> >> >>
 
Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>
 

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Кам’янському,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами в Кам’янському: